Chiliz F1 açıklaması yaptı! İki takım ile anlaşıldı!

Chiliz F1 açıklaması

Chiliz F1 açıklaması yaptı! İki takım ile anlaşıldı!

ABONE OL 

Chiliz ve Socios CEO’su Alexandre Dreyfus bugün düzenlenen canlı yayında kilitli LOCK-1 isimli ön satış hakkında açıklamalarda bulundu. Dreyfus merakla bekleyen yatırımcılara bir de sürpriz yaptı.

Chiliz F1 Açıklaması Detayları!

Socios platformu üzerinden ön satışa sunulan LOCK-1 isimli ön satış ile ilgili açıklama yapıldı. Bu açıklamaya göre 200 CHZ karşılığında satılan F1 token’ları daha önce olduğu gibi 4’e bölündü. Yani ön satışta 1 adet F1 token satın alan yatırımcılar 2 adet Aston Martin ($AM) token, 2 adet Alfa Romeo ($SAUBER) token sahibi olacak. Daha önce Manchester City ön satışında da 1 adet satın alan yatırımcılara 4 adet $CITY token verilmiş ve fiyat 4’e bölünmüştü.

Chiliz tarafından üretilen ve Socios platformu üzerinden satışa sunulan taraftar token’lar Chiliz’in kendi kripto para borsasında satışa sunuluyor. Üye olmak için TIKLAYIN.

Chiliz F1 açıklaması yaptı!

Arjantin Milli Takım Token’ı Geliyor

Chiliz ve Socios CEO’su Alexandre Dreyfus, bugün resmi Twitter hesabından Chiliz gelişmelerini duyurmaya devam ediyor. $CITY token listeleme haberinin ardından Arjantin Milli Takım token’ının üretildiğini açıklayarak yakında Socios’a geleceğini belirtmişti. 20 milyon adet $ARG token üretildiğini belirten Dreyfus, token’ların üretildiğini gösteren adresi paylaşmıştı.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.