Manchester City token için tarih verildi!

Manchester City token

Manchester City token için tarih verildi!

ABONE OL 

Socios tarafından üretilen ve ön satışı gerçekleştirilen Manchester City token‘lar için tarih verildi. Chiliz ve Socios CEO’su Alexandre Dreyfus resmi Twitter hesabından yaptığı açıklama ile $CITY token için tarih verdi.

Manchester City Token Listelenme Tarihi Açıklandı!

Bildiğiniz gibi bu yıl Şampiyonlar Ligi finalinde Chelsea ve Manchester City karşı karşıya gelecek. İstanbul’da oynanacak olan final maçı UEFA tarafından alınan kararla Porto’ya alınmıştı. Manchester City resmi Twitter hesabı bu gelişmeyi taraftarlarla paylaşan bir tweet paylaştı. Chiliz ve Socios CEO’su Alexandre Dreyfus bu tweet’i alıntılayarak maçtan önce $CITY token’ın listeleneceğini belirtti. Final 29 Mayıs 2021 tarihinde saat 22:00’de başlayacak.

Manchester City taraftar token, $CITY ismiyle Chiliz.net isimli borsada alım satıma açılacak. Manchester City token satın almak ve satmak için Chiliz.net adresine üye olabilirsiniz. Üye olmak için TIKLAYIN.

Chiliz’in Socios Projesi Nasıl Çalışıyor?

Socios, futbol kulüpleriyle ön anlaşma sağlayarak taraftar token’larını doğrudan resmi isimle değil, belirlenen bir takma isimle ön satışa sunuyor. Tanesi 200 CHZ fiyatıyla satışa çıkan taraftar token’lar, futbol kulüpleriyle anlaşma sağlanırsa Chiliz.net platformunda listeleniyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.