Celsius Network bilançosunda 1.2 milyar dolarlık açık çıktı!

Celsius Network iflas

Celsius Network bilançosunda 1.2 milyar dolarlık açık çıktı!

ABONE OL 

Geçtiğimiz gün iflas başvurusunda bulunan Celsius Network şirketinin mali bilançosunun detayları ortaya çıkmaya başladı. Şirketin bilançosunda 1.2 milyar dolarlık bir açığın bulunduğu ve şirketin ödemesi gereken tüm borç miktarı açıklanmış oldu.

Celsius Network Bilançosu Açık Verdi

Kripto para piyasasının iflas açıklayan bir diğer şirketi Celsius Network, mali raporlarla karşımıza çıktı. Celsius Network bilançosuna göre şirketin tüm alacaklılara 5.5 milyar dolarlık bir borcu bulunuyor. Geçtiğimiz hafta yapılan ödemeler çıkarıldığında ise 4.3 milyar dolarlık borcun kaldığı açıklandı.

Tüm mali rapor detaylı bir şekilde incelendiğinde ise 1.2 milyar dolarlık bir açığın olduğu belirtildi. Bu da şirketin müşterileri ve alacaklıları için oldukça ciddi bir olumsuz gelişme olarak kabul ediliyor.

Celsius Network bilançosunda 1.2 milyar dolarlık açık çıktı!

Celsius Network İflas Açıklaması Yaptı: Yeniden Yapılanma

Kripto para piyasasındaki sarsıntıdan en fazla etkilenen şirketlerden olan Celsius Network, iflas başvurusunda bulundu. Bu iflas başvurusunun yeniden yapılanma için gerektiği ve bu sebeple yapıldığı Celsius Network kurucu ortağı ve CEO’su Alex Mashinsky tarafından ifade edildi:

Bu, topluluğumuz ve şirketimiz için doğru karar. Celsius’u bu süreçte yönetecek güçlü ve deneyimli bir ekibimiz var. Celsius’un tarihine baktığımızda, kararlılık ve güvenle hareket etmenin topluma hizmet ettiği ve şirketin geleceğini güçlendirmede belirleyici bir an olarak göreceğimizden eminim.

Celsius Network, Maker’a olan borçlarını tamamen ödemiş ve tasfiye riskini ortadan kaldırmıştı. İflas başvurusundaki raporda şirketin 167 milyon dolarlık varlığı olduğu da belirtildi. Celsius Network müşterilerinin de varlıklarını geri alabilmeleri için uzun bir süre bekleme ihtimallerinin olduğu da uzmanlar tarafından ifade ediliyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Sosyal medya hesaplarımıza BURADAN ulaşabilir ve hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir