USDC rezervlerini açıkladı!

USDC rezerv

USDC rezervlerini açıkladı!

ABONE OL 

Sabit fiyatlı kripto paralar arasında en popülerlerden olan USDC, yayınladığı raporda rezerv detaylarını paylaştı. Özellikle UST olayı sebebiyle bütün gözler USDT, USDC ve BUSD‘nin üzerine çevrilmişti.

USDC Rezervleri İçeren Raporu Yayınladı

Sabit fiyatlı kripto para arasında en popülerlerinden olan ve USDT‘nin ardından en büyük 4. kripto para olan USDC, yayınladığı raporda rezervlerini açıkladı. Rapora göre şirketin 13.581.264.959 dolarlık nakit rezervinin olduğu açıklandı. Yine rapora göre dolaşımdaki USDC miktarı 55.569.519.982 olarak açıklandı.

Birçok yatırımcı Terra şirketi tarafından geliştirilen UST isimli algoritmik sabit fiyatlı kripto paranın çakılmasıyla birlikte alternatiflere yöneldi.

Sabit fiyatlı kripto para USDC
USDC rezervlerini açıkladı!

Tether Şirketi GBPT İle Karşımıza Çıkacak

Kripto para piyasasının güvenli limanı olan kabul edilen sabit fiyatlı kripto paralar büyük talep görüyor. Özellikle düşüş dönemlerinde birçok yatırımcı tarafından tercih edilen bu kripto paralara bir yenisi daha eklenecek.

USDT olarak bildiğimiz sabit fiyatlı kripto parayı geliştiren Tether, bir sabit fiyatlı kripto para daha duyurmaya hazırlanıyor. Fiyatı 1 sterlin‘e sabit olacak bu kripto paranın ismi ise GBPT olacak. GBPT ilk olarak Ethereum Blockchain ağın üzerinde faaliyet gösterecek. GBPT’nin talebe göre diğer Blockchain ağlarında da faaliyet gösterebileceği belirtildi.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Sosyal medya hesaplarımıza BURADAN ulaşabilir ve hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir