Milan token yükselmeye başladı! Yüzde 200 artış

Milan token

Milan token yükselmeye başladı! Yüzde 200 artış

ABONE OL 

Taraftar token arasında en popülerlerinden olan ACM token (Milan token) yaşadığı yükselişle 2.85 dolar fiyatından 7.5 dolara kadar yükseldi.

Milan Token Uçuşa Geçti

Taraftar token’lar bir süredir sessizliğini korurken Milan token (ACM) bir hamle yaptı ve 2.85 dolardan 7.5 dolara kadar yükseldi. Bu yükseliş beklenmeyen bir hamle olduğu için yatırımcıları da şaşırttı.

Milan token
Milan token yüzde 200 artış yaşadı!

Taraftar token’ların yükselişlerine sebep olan gelişmeler ise genelde transfer haberleri ve galibiyetler olarak biliniyor. Ancak Milan token’ın yükselişinin sebebi henüz bilinmiyor.

ACM token haber yazıldığı sırada 5.78 dolar fiyatıyla alıcı buluyor. Taraftar token satın almak için Chiliz.net adresine üye olabilirsiniz. Üye olmak için TIKLAYIN.

Chiliz şirketinin Socios isimli platformu aracılığıyla ciddi bir popülerlik kazanan taraftar token’lar ciddi şekilde ilgi görüyordu. Ancak şu sıralar ilgi gördüklerini söylemek pek mümkün değil. Barcelona, Juventus, Paris Saint-Germen, Atletico Madrid, AS Roma, AC Milan, Galatasaray, Trabzonspor, Arsenal, Inter ve birçok NBA takımı ile anlaşan Socios, taraftar token piyasasını oluşturmuştu. Ayrıca Binance tarafından ön satışa sunulan ve listelenen Lazio, Porto, Santos ve Alpine token’larda büyük ilgi gördüklerini belirtmek gerekiyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Sosyal medya hesaplarımıza BURADAN ulaşabilir ve hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir