Celsius (CEL) fiyatı her şeye rağmen artmaya devam ediyor!

Celcius (CEL) fiyatı

Celsius (CEL) fiyatı her şeye rağmen artmaya devam ediyor!

ABONE OL 

Celsius şirketi hakkında sık sık çıkan olumsuz haberlere rağmen platformun kripto parası CEL’in fiyatı artmaya devam ediyor.

Celsius (CEL) Fiyatı Artmaya Başladı

Celsius isim kripto para borç verme platformu, piyasanın düşüş trendini sürdürmesi sebebiyle pozisyonların zararda olduğunu ve faiz ödemelerinin yapamayacaklarını açıklamıştı. Faiz ödemelerinin gecikmesi yatırımcılar tarafından tepki görse de CEL fiyatının artması da şaşkınlık yarattı.

CEL dün sabah saatlerinde 0.62 dolar fiyatıyla alıcı buluyordu. Şu an ise fiyat 1.39 dolar seviyelerine kadar yükseldi. Bu da yaşanan tüm olaylara rağmen yatırımcıların olayları göz ardı ettiğini gösteriyor.

Celsius (CEL) fiyatı her şeye rağmen artmaya devam ediyor!

Neler Olmuştu?

Kripto para piyasası yaklaşık üç aydır çok ciddi düşüşler yaşamaya devam ediyor. Bu düşüşlerle birlikte yatırımcılar da merakla yükseliş bekliyor. Ancak kripto para piyasasında gerçekleşen olaylar sebebiyle piyasaya olan güven de azalıyor.

Terra şirketi tarafından geliştirilen LUNA ve UST‘nin çakılmasının ardından şimdi de Celsius Network isimli kripto para borç verme platformunda işlerin yolunda gitmediği ortaya çıktı. Yatırımcılardan aldığı fonların karşılığında belirli oranlarda faiz getirisi sunan Celsius Network, faiz verme karşılığında aldığı fonları sermaye olarak kullanıyor ve gelir elde ediyordu.

Piyasanın yaklaşık üç aydır düşüş trendini sürdürmesiyle birlikte Celsius Network şirketinin pozisyonları da kâr elde edemeyince faiz ödemeleri de aksadı. Ardından Celsius Network yaptığı açıklamada çekim işlemlerini durdurmuştu. Bu da platformun kripto parası olan CEL‘in düşüşünü beraberinde getirmişti.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir