Cardano (ADA) 5 yıllık hedefleri açıkladı!

Cardano 5 yıllık hedefleri

Cardano (ADA) 5 yıllık hedefleri açıkladı!

ABONE OL 

Cardano (ADA) Vakfı CEO’su Frederik Gregaard yaptığı açıklamada Cardano Vakfı’nın 5 yıllık hedeflerini açıkladı. Bu hedefler ise bir kripto paraya göre oldukça yüksek görünse de vakfın vizyonunu ortaya koyuyor.

İşte Cardano (ADA) 5 Yıllık Hedefleri!

Cardano Vakfı CEO’su Frederik Gregaard, 2026 yılına kadar 50 banka ve Fortune 500 listesinde yer alan 3 şirket ile anlaşma sağlanmasını hedefliyor. Bu 3 şirketin token’larının üç yıl içerisinde hayata geçebileceğini ve 2026 yılına kadar hedeflerin 10 şirkete kadar yükselebileceğini öngörüyor.

Bu şirketleri Cardano Blokchain teknolojisi ile tanıştırma ve kullanmalarını hedefleyen Gregaard, vakfın ”mükemmel ve merkezi olmayan” bir yapı sunduğunu belirtti. Ayrıca vakfın bir diğer hedefi ise toplamda 1 milyar kullanıcıya ulaşmak. Bu hedefte, 50 banka ile iş birliği yapılırsa muhtemelen gerçekleşmiş olacak.

Cardano (ADA)
Cardano (ADA) 5 yıllık hedefleri açıkladı!

Cardano Kurucusu’ndan Tesla’ya Çağrı!

Enerji tüketimi konusunda diğer kripto paralara göre daha avantajlı konumda olan Cardano (ADA)’nın bu özelliği sayesinde Tesla’nın tercih etmesi gereken ilk kripto para olduğunu söyleyen Hoskinson şu ifadeyi kullandı:

”Alternatif enerji, sürdürülebilirlik, karbon azaltımı ve karbon nötrlüğüne gerçekten önem veriyorlarsa, enerji tüketimini kısıtlayacak yerleşik bir mekanizmanın olmadığı bir sistemde olamazsınız.”

Bitcoin madenciliği harcadığı enerji sebebiyle şu günlerde tepkiler daha yüksek sesle çıkmaya başladı. Bu sebepten dolayı alternatif kripto para projelerinin enerji konusundaki üstünlükleri Hoskinson gibi kurucular ve CEO’lar tarafından açıklanmaya başladı.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir