Batman hayranlarına büyük sürpriz! 3 Batman tek filmde

 Batman hayranlarına büyük sürpriz! 3 Batman tek filmde

DC evreninin en sevilen karakterlerinden biri olan Batman serisinin yeni filmi için Walter Hamada tarafından verilen röportajda ortaya çıkan bir bilgi hayranları oldukça heyecanlandırdı.

Holy Trinity! Robert Pattinson, Ben Affleck, and Michael Keaton to play  Batman in 2022 films

Yeni Batman Filminde 3 Batman Yer Alabilir

New York Times tarafından DC Films Başkanı Walter Hamada ile röportaj yapıldı ve yeni yapımlarla ilgili birçok soru soruldu. Bunlardan en çok öne çıkanı Batman ile ilgili yapılan yorum oldu. Hamada, Michael Keaton, Ben Affleck ve Robert Pattinson‘u aynı filmde ve aynı rolde görebilmemiz için 2022 yılını beklememiz gerektiğini ima etti. Yeni filmde paralel evrenleri işleyecek olan DC, yeni Batman’i eski iki Batman karakteriyle buluşturmayı planlıyor.

Paralel evrenin sinemada çok sevildiğini, özellikle DC ve Marvel gibi firmaların fantastik evrenlerinde görmeye fazlasıyla alıştık ancak yine de DC şirketinden böyle bir sürprizi kimse beklemiyordu. Affleck ve Keaton’un oynadığı Batman’i hayranların fazlasıyla sevdiğini biliyoruz, hayranların Pattinson için de fazlasıyla heyecanlandığını söylemek mümkün. Ancak bu üç ismi aynı filmde aynı rolde paralel evrende buluşturmak oldukça çılgınca ama fazlasıyla heyecanlandıran bir fikir.

NYT Muhabiri tarafından hem röportaj hem de Twitter’dan onaylanan bu durum henüz resmiyet kazanmadı.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Yaşam kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Baran Kaya

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir