The Suicide Squad 2 filmine yaş sınırı sürprizi

 The Suicide Squad 2 filmine yaş sınırı sürprizi

DC evreninin en sevilen filmlerinden biri olan İntihar Timi filminin ikinci bölümü olan The Suicide Squad 2 filmine yaş sınırı getirildiği açıklandı. 6 Ağustos 2021 tarihinde vizyona girecek olan filmin yönetmeni James Gunn tarafından Twitter’dan açıklanan yaş sınırının bazı hayranları üzeceği kesinleşti.

Bir Twitter kullanıcısı tarafından atılan “Umarım Suicide Squad filmi 18 yaş sınırıyla gelir.” gönderisine yönetmen Gunn, “Evet +18 yaş sınırıyla geliyor.” yanıtı verdi.

The Suicide Squad 2 kadrosu

Margot Robbie, Idris Elba, Joel Kinnaman, John Cena, Viola Davis, Jai Courtney, Michael Rooker, Flula Borg, David Dastmalchian, Daniela Melchior, Steve Agee, Mayling Ng, Peter Capaldi, Alice Braga, Pete Davidson, Nathan Fillion, Sean Gunn, Storm Reid, Taika Waititi, Joaquín Cosío ve Juan Diego Botto oyuncularından oluşan bir kadro karşımıza çıkarken Margot Robbie’nin de yeniden filmde olacak olması güzel bir haber oldu. Bilindiği gibi ilk filmin en sevilen karakterlerinden biri Harley Quinn’di ve Margot Robbie, iyi bir oyunculukla rolün hakkını fazlasıyla vermişti.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Yaşam kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Baran Kaya

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir