Acun Ilıcalı’dan Exxen fiyatı ile ilgili önemli açıklama

 Acun Ilıcalı’dan Exxen fiyatı ile ilgili önemli açıklama

1 Ocak tarihi itibariyle 9,90 TL fiyatıyla yayın hayatına başlayan Türkiye’nin dijital platformu Exxen için Hürriyet internet sitesine röportaj veren Acun Ilıcalı, Exxen fiyatı ile ilgili önemli bir açıklama yaparak beklentilerini aktardı.

Ilıcalı, platformda şimdilik 50 içeriğin bulunduğunu belirtti ve ilk günlerinde 500 binden fazla aboneye ulaşıldığını açıkladı. “Yırttım diyor musunuz?” şeklinde bir soru alan Ilıcalı, “Exxen Amerika’da tutarsa yırtarım, herkesin bakış açısı farklı.” açıklamasını yaptı.

Exxen Fiyatı İle İlgili Önemli Açıklama

Acun Ilıcalı, reklamlı üyelik ücretinin 40 TL olmasını belirtirken “Mevcut ücretler yapılan yatırımı karşılamıyor, seyircilerden anlayış ve destek bekliyoruz.” açıklamasını yaptı. Şimdilik 50 içerik olsa da bunun sürekli artacağını belirten Ilıcalı, abonelerden fiyat artışı durumunda anlayış beklediğini aktardı.

Yayın hayatının başlamasıyla önce teknik sorunlar sonra da abonelik iptalinin yapılamaması sorunlarıyla gündeme gelen Exxen, sosyal medyada belli bir kesim tarafından televizyona benzetildi ve içeriklerin kalitesinin dijital bir platforma göre düşük seviyede kaldığı düşünüldü. Henüz deneyimleme fırsatım olmadığı için yorum yapamıyorum ancak en kısa zamanda platformda vakit geçirip deneyimlerimi sizlere aktaracağım.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Yaşam kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Baran Kaya

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir