Brezilya token geliyor! Resmi açıklama geldi

Brezilya token

Brezilya token geliyor! Resmi açıklama geldi

ABONE OL 

Socios bu defa da Brezilya ile anlaşma sağladı ve Brezilya Milli Takım token’ını duyuracağını açıkladı. MIBR koduyla karşımıza çıkacak olan Brezilya token, taraftar token yatırımcılarını heyecanlandırdı.

Brezilya Token Duyuruldu

Chiliz resmi Twitter hesabı yaptığı açıklama ile Brezilya ile anlaşma sağlandığını duyurdu. Yapılan paylaşımdaki Launchpad detayı da dikkatleri çekti. Bilindiği gibi Portekiz token, İtalya token ve Arjantin token da Socios tarafından ön satışa sunulmuştu.

Socios bu defa da Brezilya ile anlaşma sağladı ve yakında Brezilya token‘ın ön satışını Socios platformunda gerçekleştirecek. Brezilya token’ın kodu ise MIBR olacak. Gelişmeleri Teknoküpür olarak sizlerle kısa süre içerisinde paylaşacağız.

Dikkat edilmesi gereken bir detay bulunuyor. Brezilya Milli Takım token’ı daha önce Bitci borsası tarafından duyurulmuştu. Yapılan paylaşımdaki Launchpad detayının açıklanmasıyla birlikte bu konunun da netliğe kavuşması bekleniyor.

ÖNEMLİ NOT: Duyurulan MIBR token’ın Brezilya e-spor takımı olduğu açıklandı.

Brezilya token geliyor! Resmi açıklama geldi

GAL Token Sahipleri Taraftar Token İşlevini Kullandı

Galatasaray’ın kripto parasını geliştiren ve ön satışa sunan Socios platformu üzerinden bir etkinlik düzenlendi. Bu etkinlikte Galatasaray’ın yeni transferi Dries Mertens‘in forma numarası belirlendi.

Socios isimli platform üzerinden gerçekleştirilen bu etkinlikte GAL token sahipleri oy kullandı ve Mertens’in 10 numaralı formayı giymesine karar verildi. Taraftar token’ların etkileşim sağlamak amacıyla kullandığı bu yöntem büyük ilgi gördü.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir