BitMEX Shiba Inu listelemesi yapacak!

BitMEX Shiba Inu

BitMEX Shiba Inu listelemesi yapacak!

ABONE OL 

En büyük kripto para borsalarından olan BitMEX, Shiba Inu (SHIB) listelemesi yapacağını açıkladı. Shiba Inu yatırımcıları listeleme gelişmelerini merakla takip ediyor.

BitMEX Shiba Inu Listelemesini Duyurdu

BitMEX listelemelerine yenilerini ekleyeceğini açıkladı. Bu listelemelerin başında Shiba Inu listelemesi yer alıyor. Shiba Inu dışında MANA, FTT, SAND, WBTC ve CRO listelemelerinin de yapılacağı açıklandı.

Yapılacak olan bu 6 listelemenin yatırımcıları tarafından BitMEX borsası da yakından takip edilecek. Listeleme için net tarih verilmedi ancak bu hafta içerisinde bu listelemelerin yapılacağı belirtildi.

BitMEX Shiba Inu listelemesi yapacak!

AC Milan BitMEX İş Birliği Duyurulmuştu!

Daha önce Socios ile yaptığı iş birliği sonucunda ACM token sahibi olan AC Milan, kripto para konusunda öncü spor kulüpleri arasında gösteriliyor. AC Milan son olarak Seyşeller merkezli kripto para borsası BitMEX ile anlaştı. Bu anlaşma ile birlikte erkek ve kadın futbol takım formalarının kol kısmında BitMEX markasının logosu ve ismi yer alacak.

Bu kol sponsorluğu AC Milan takımının oynadığı tüm maçlarda yer alacak. Formadaki sponsorluk dışında taraftar kripto para ticaret ortaklığı için de anlaştı. Bu ticaret ortaklığına göre AC Milan taraftarları BitMEX tarafından hazırlanan ayrıcalıklardan yararlanabilecek.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir