Bitcoin yükselişi sürüyor! 10.000 dolar aşıldı

Bitcoin

Bitcoin yükselişi sürüyor! 10.000 dolar aşıldı

ABONE OL 

Bitcoin yeniden 10.000 dolar seviyesini aştı. Uzun zamandır direnç noktası olarak görülen 10.000 dolar aşıldı. Şu an 10.125 dolar fiyatıyla alıcı bulan Bitcoin’in piyasa hacmi ise 186.2 milyar dolara ulaştı.

Bitcoin Yükselişi Sürüyor: Yeniden 10.000 Dolar Seviyelerine Yükseldi

Bitcoin uzun zamandır aşamadığı 10.000 doları aştı ve 10.429 dolar seviyelerine yükseldi. Ardından bir miktar düşüş yaşayarak 10.125 dolara seviyelerine çekildi. Yatırımcıların beklediği 10.000 dolar seviyelerinin aşılması piyasanın yükseliş trendinin devam ettiğini gösteriyor.

Bitcoin yükselişi

Gerçekleşen yükseliş sonrası Bitcoin market hacmi 186.2 milyar dolara, toplam market hacmi ise 285 milyar dolara yükseldi.

Ancak bazı analistler hala Bitcoin‘in düşüş yaşayacağını ve bir süre düşüş yaptığı fiyatta kalmasını bekliyor. Bitcoin‘in önümüzdeki günlerde nasıl hareket edeceği ise henüz belirsizliğini koruyor. Düşüş bekleyen analistler olduğu gibi yükselişin devam edeceğini ifade eden analistler de bir hayli fazla. Yükseliş beklenen analistler Bitcoin’in 13.000 dolar seviyelerine çıkmasını bekleniyor.

Amerika Birleşik Devletleri‘nde yaşanan olaylardan sonra Donald Trump‘ın yapmış olduğu açıklama sonrasında Bitcoin’in fiyatı fırladı. Bitcoin‘in böyle bir hareket göstermesi siyasi ve toplum olaylarından etkilendiği anlamına geliyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir