Western Union MoneyGram’ı satın alabilir

   Western Union MoneyGram’ı satın alabilir

  Dünyaca ünlü para transfer şirketi Western Union, MoneyGram‘ı satın alabilir. Kripto para şirketi Ripple ile ortaklığı bulunan MoneyGram ile Western Union birleşmesiyle dünyanın en büyük iki para transfer şirketi birleşmiş olacak.

  Western Union MoneyGram’ı Satın Alırsa Ripple Ağı Daha da Hareketlenecek

  Kripto paraların ortaya çıkması ile birlikte para transfer düzeni yavaş yavaş değişmeye başlamıştır. Kripto paraların transfer süreleri ve özellikle transfer ücretlerinin düşük olması sebebiyle ilgi yavaş yavaş kripto paralara kayıyor.

  Özellikle uluslararası para transferi gerçekleştirildiğinde oldukça ucuz bir ücret karşılığında gerçekleştirilen transferler sonrasında MoneyGram Ripple ile ortaklık kurdu. Ripple‘ın Blockchain ağı üzerinden transferleri gerçekleştiren MoneyGram gelirlerinde ciddi bir artış yakalamıştı.

  Bütün bu gelişmelerin ardından Western Union rakibi MoneyGram‘ı almak için çalışmalara başladığı gelen bilgiler arasında yer alıyor. Korona virüsü sebebiyle azalan para transferleri sebebiyle işleri eskisi kadar yolunda gitmeyen MoneyGram, Western Union ile yeni bir ivme kazanabilir.

  Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

  Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

  Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

  Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

  İlginizi Çekebilir

  Yorum Yapın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir