Bitcoin fiyatı 2 milyon TL’yi aştı

Bitcoin fiyatı

Bitcoin fiyatı 2 milyon TL’yi aştı

ABONE OL 

Bitcoin bugün yaşadığı yükselişle 65 bin dolar seviyelerini aştı. TL olarak ise 2 milyon TL’lik fiyatı geride bıraktı.

Bitcoin Fiyatı 2 Milyon TL Oldu

Lider kripto para birimi Bitcoin, bugün yaşadığı yükselişle 2 milyon TL’yi aştı. 2 milyon 76 bin TL’lik fiyata ulaşan Bitcoin, TL olarak olarak tüm zamanların rekorunu kırmış oldu. Bitcoin, 15 Kasım 2021 tarihinde başlayan düşüşün ardından yaklaşık 3 yıldır 65 bin dolar seviyelerine ulaşamamıştı.

Bugün 65 bin dolara yükselen Bitcoin’in dolar olarak da tüm zamanların zirvesini aşmasına çok az kaldı. Yüzde 4’lük bir yükselişin ardından Bitcoin tüm zamanların rekorunu dolar olarak da kıracak.

Bitcoin fiyat artış

Bitcoin Fiyatı için 170 Bin Dolar Tahmini!

SkyBridge Capital kurucusu Anthony Scaramucci, nisan ayında gerçekleşecek olan Bitcoin ödül yarılanmasından sonra (Bitcoin halving) Bitcoin fiyatının 170 bin dolar seviyelerine yükseleceğini iddia etti. Bu tahminin gerçekleşmesi için anlık Bitcoin fiyatının 4 kat artması gerekiyor.

Anthony Scaramucci, Bitcoin’in altından daha önemli bir değer deposu olduğunu ifade etti ve Bitcoin ödül yarılanmasının sonraki 18 ay içerisinde Bitcoin fiyatının 4’e katlayacağını belirtti. Daha önceki Bitcoin ödül yarılanmalarına bakmak gerektiğini belirten Scaramucci, Bitcoin ödül yarılanmalarının ardından fiyatta 4 katlık bir artışın sürpriz olmayacağını ifade etti.

Ancak bu tahmini ‘temkinli‘ olarak da nitelendiren Scaramucci, bu yılın nisan ayında yani Bitcoin halving öncesinde fiyatın 35 bin dolar seviyelerinde olmasını beklediğini ve tahmininde bunu esas aldığını da ifadelerine ekledi.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir