Bir onay da Cryptocom aldı!

Cryptocom

Bir onay da Cryptocom aldı!

ABONE OL 

Kripto para borsaları, düzenleyicilere yaptıkları başvurulardan başarılı bir şekilde ayrılmaya devam ediyor. Son olarak Cryptocom isimli kripto para borsası Güney Kore‘den onay aldı.

Cryptocom Güney Kore’de Resmi Onay Aldı

Birçok ülkede henüz kripto paralara yönelik yasal bir düzenleme yok. Ancak kripto para borsalarının belirli yükümlülükleri yerine getirmek adına düzenleyicilerden onay almaları gerekiyor. Bu sebepten dolayı birçok kripto para borsası da faaliyetlerini yasal bir şekilde sürdürmek için başvurulara başladı.

Binance başta olmak üzere birçok kripto para borsası başvurdukları düzenleyicilerden onay almayı başarmıştı. Son olarak Cryptocom isimli kripto para borsası Güney Kore düzenleyicisine yaptığı başvuruda onay aldı. Bu onay ile birlikte Elektronik Mali İşlem Yasası ve Sanal Varlık Hizmet Sağlayıcısı unvanı alınmış oldu.

Cryptocom Güney Kore Genel Müdürü Patrick Yoon konu ile ilgili şu ifadeleri kullandı:

Hizmetlerimizin yalnızca Güney Kore’deki ticareti daha da geliştirmeye ve güçlendirmeye yardımcı olamayacağına, aynı zamanda Web3 ekosistemimizin daha büyük oluşturulmasını ve geliştirilmesini destekleyeceğine inanıyoruz. Güney Kore, Blockchain teknolojisini geliştirmede Crypto.com için son derece önemli bir pazar.

Crypto.com hacklendi mi
Bir onay da Cryptocom aldı!

Binance İspanya’da Resmi Şekilde Faaliyet Sürdürecek

Binance, İspanya’daki faaliyetlerini resmi bir şekilde sürdürmek için İspanya Merkez Bankası’na Sanal Varlık Hizmetleri Sağlayıcısı (VASP) olmak için başvurmuştu. Moon Tech isimli şirketi aracılığıyla başvuru yapmış olan Binance, aldığı onay sayesinde İspanya’da kripto para alım, satım ve saklama hizmetini sunabilecek.

Binance CEO’su Changpeng Zhao, onay hakkında şu ifadeleri kullandı:

MoonTech’in İspanya’da aldığı onay, ekiplerimizin, kullanıcıların korumasını her şeyin üstünde tutan bir platform sağlama konusundaki sıkı çalışmasının ve bağlılığının bir göstergesidir.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Sosyal medya hesaplarımıza BURADAN ulaşabilir ve hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir