Binance yeni CEO’su Richard Teng oldu!

Binance yeni CEO'su

Binance yeni CEO’su Richard Teng oldu!

ABONE OL 

Binance CEO’su Changpeng Zhao görevinden istifa etti. Boşalan koltuğa ise finansal piyasalarda 30 yılı aşkın deneyimi bulunan Richard Teng oturdu.

Binance Yeni CEO’su Belli Oldu

Binance borsasının yaşadığı dava sürecinin ardından CEO değişimi yaşandı. Binance’in kurucusu olan Changpeng Zhao yaptığı açıklama ile istifa ettiğini duyurdu.

Açıklamasında Binance’in artık bebek olmadığını, yürümesi ve koşması için fırsat vermek gerektiğini ifade eden Zhao, yeni CEO’nun da kim olduğunu açıkladı. Zhao tarafından yapılan açıklamada Binance yeni CEO’sunun Richard Teng olduğu duyuruldu.

‘Binance CEO’su İstifa Etti’ Haberleri Gelmeye Başlamıştı

Binance borsasına açılan dava ve ilerleyen süreçle ilgili yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. WSJ haberine göre Binance CEO’su Changpeng Zhao, dava sürecinde Binance CEO’luğundan istifa etmiş ve borsa olarak 4.3 milyar dolarlık ödeme yapılmasını kabul etmişti.

Bu gelişmelerin ardından kripto para piyasası yeniden hareketlenmeye başladı. Yaklaşık 1 haftadır süren sakinliğin ardından piyasa yeniden volatil bir hale dönüşmüştü.

Geçtiğimiz gün de Binance borsasına açılan davanın kapanması için 4 milyar dolarlık bir ödeme talep edilmişti. Hemen akabinde BNB fiyatı da 249 dolardan 272 dolara kadar yükselmişti.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir