Bittrex Global faaliyetlerini sonlandırıyor!

Bittrex Global

Bittrex Global faaliyetlerini sonlandırıyor!

ABONE OL 

SEC, kripto para şirketlerine baskı yapmaya devam ediyor. Dün gerçekleşen Binance kararlarının yanı sıra Bittrex Global borsası da faaliyetlerini sonlandırma kararı aldı.

Bittrex Global Faaliyetlerini 4 Aralık’ta Sonlandırıyor

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC), kripto para şirketlerine açtığı davalarla birçok şirketi etkilemeye devam ediyor. Dün akşam saatlerinde Binance borsasına 4 milyar dolarlık ceza kesilmesi ve CEO’nun istifa etmesi sağlandı.

Kripto para piyasasında süren Binance FUD’u (olumsuz haber) da sonlanmış oldu. Ancak Bittrex Global tarafından yapılan açıklamada 4 Aralık tarihinde faaliyetlerin sonlandırılacağı duyuruldu.

Bittrex Global resmi Twitter hesabından yapılan açıklama ile fonların en kısa sürede çekilmesi gerektiği belirtildi:

Tüm müşterilerimizin hesaplarına giriş yapmaları ve varlıklarını mümkün olan en kısa sürede çekmeleri önemle tavsiye edilir.

Binance Yeni CEO’su Belli Oldu

Binance borsasının yaşadığı dava sürecinin ardından CEO değişimi yaşandı. Binance’in kurucusu olan Changpeng Zhao yaptığı açıklama ile istifa ettiğini duyurdu.

Açıklamasında Binance’in artık bebek olmadığını, yürümesi ve koşması için fırsat vermek gerektiğini ifade eden Zhao, yeni CEO’nun da kim olduğunu açıkladı. Zhao tarafından yapılan açıklamada Binance yeni CEO’sunun Richard Teng olduğu duyuruldu.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir