Binance CEO’su istifa etti mi?

Binance CEO'su istifa

Binance CEO’su istifa etti mi?

ABONE OL 

Binance CEO’su Changpeng Zhao‘nun istifa ettiği ve Binance borsasının 4.3 milyar dolar ödeme yapmayı kabul ettiği iddiaları yankılanıyor.

‘Binance CEO’su İstifa Etti’ Haberleri Gelmeye Başladı

Binance borsasına açılan dava ve ilerleyen süreçle ilgili yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. WSJ haberine göre Binance CEO’su Changpeng Zhao, dava sürecinde Binance CEO’luğundan istifa etti ve borsa olarak 4.3 milyar dolarlık ödeme yapılmasını kabul etti. Binance CEO’su istifa kararının resmi bir şekilde henüz açıklanmadığını da belirtmek gerekiyor.

Bu gelişmelerin ardından kripto para piyasası yeniden hareketlenmeye başladı. Yaklaşık 1 haftadır süren sakinliğin ardından piyasa yeniden volatil bir hale dönüştü.

Geçtiğimiz gün de Binance borsasına açılan davanın kapanması için 4 milyar dolarlık bir ödeme talep edilmişti. Hemen akabinde BNB fiyatı da 249 dolardan 272 dolara kadar yükselmişti.

Binance CEO'su

Binance CEO’sunun Serveti Çakıldı

Binance CEO’su ve kripto para piyasasının en popüler kişilerinden olan Changpeng Zhao, bilindiği gibi servetini Bitcoin olarak bulunduruyor. Sahip olduğu Bitcoin’lerin değeri 2022 yılının ocak ayında 96.9 milyar dolarken bugünlerde 17.3 milyar dolara tekabül ediyor. Bu da yaklaşık olarak 80 milyar dolarlık bir değer kaybının yaşandığını ortaya koyuyor.

Yaptığı açıklamalarla kripto para piyasasına her zaman güvendiğini ifade eden CZ, Bitcoin’lerini satarak servetini korumamasıyla bile Bitcoin‘e güvendiğini açık bir şekilde gösteriyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir