Binance Türkçe dil desteğini sonlandırıyor!

Binance Türkçe dil desteği

Binance Türkçe dil desteğini sonlandırıyor!

ABONE OL 

Geçtiğimiz günlerde kabul edilen ve yürürlüğe giren Kripto Varlık Yasası kapsamında birtakım değişiklikler yaşanmaya başlandı. Binance de bu yasa kapsamındaki değişikliklerini duyurdu.

Binance Türkçe Dili Globalden Kaldırıyor

Binance, Türkiye’deki faaliyetlerini Binance TR ve global Binance platformlarıyla sürdürüyor. Yasa sonrasında Binance TR’nin akıbeti ile ilgili merak edilen soruların cevabı yapılan açıklamayla verildi.

Bu açıklamaya göre Binance TR aynı şekilde faaliyetlerini sürdürecek. Global Binance ise Türkçe dil desteğini kaldıracak. Açıklamada şu ifadeler yer buldu:

Değerli Binance TR Kullanıcıları,

Türkiye’deki kripto varlıklarla ilgili düzenlemeleri yakından takip ediyoruz. Tüm kullanıcılar için uyumlu bir ortam sağlanması adına düzenleyicilerle işbirliğinin önemini çok iyi anlıyoruz. Bu endüstri için yasal bir çerçeve oluşturulmasının, ekosistemin korunması ve gelişmesi için ne kadar önemli olduğunun farkındayız ve düzenlemeleri destekliyoruz.

Yasal düzenlemelerin tüm gerekliliklerine Binance TR olarak tam uyum sağlayacağımızı taahhüt ederken, kullanıcılarımızın güvenliği ve memnuniyetinin her zamanki gibi önceliğimiz olmaya devam edeceğini de sizlerle paylaşmak isteriz. Tüm kullanıcı fonları güvendedir ve yatırma/çekme işlevleri mevcut olmaya devam edecektir.

Türkiye’nin lider platformu Binance TR’ye gösterdiğiniz sürekli destek ve güven için teşekkür ederiz.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir