Binance STRK listelemesi yaptı! Tartışmalar sürüyor

Binance STRK listeleme

Binance STRK listelemesi yaptı! Tartışmalar sürüyor

ABONE OL 

Starknet tarafından aylardır süren airdrop beklentisi karşılanmış ve Testnet katılımcılarına airdrop gönderilmişti. Binance dün STRK listelemesi yaptı ve fiyat 7.5 dolara kadar yükseldi. Ancak birçok Testnet katılımcının airdrop kazanamaması tartışmaları da beraberinde getirdi.

Binance STRK Listelemesi Geldi

Dünyanın en hacimli kripto para borsası Binance, STRK listelemesi yaptı. Bu listelemeyle birlikte STRK token fiyat 7.5 dolara kadar yükseldi. Bu yükselişin ardından Testnet sürecine katılan ve kasım ayında cüzdanında 0.05 ETH bulundurmuş olan katılımcılar büyük bir gelir elde etmiş oldu.

Ancak STRK airdrop açıklama kararının ardından birçok katılımcı STRK almaya hak kazanamadı. Starknet tarafından yapılan açıklamaya göre Testnet sürecine katılan katılımcılar arasında belirleyici rol oynayan etmenin kasım ayında cüzdanlarında 0.05 ETH bulunması oldu.

Kasım ayında cüzdanında 0.05 ETH bulundurmayan ancak Testnet sürecini eksiksiz tamamlamış olan kullanıcılar airdrop almaya hak kazanamadı. Bu da adaletsiz bir airdrop süreci olduğu iddialarını gündeme getirdi.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir