En büyük 10 kripto para – 25 Şubat

En büyük 10 kripto para

En büyük 10 kripto para – 25 Şubat

ABONE OL 

En büyük 10 kripto para serisine devam ediyoruz. (En büyük 10 kripto para – 25 Şubat 2024)

En Büyük 10 Kripto Para’da Son Durum

Bitcoin 51.482 dolar seviyelerinden alıcı buluyor. Bitcoin dominasyonu %1.2 azalarak %50.9 olarak kayıtlara geçti. Bitcoin’in kripto para piyasasındaki değeri 6 milyar dolar azalarak 1 trilyon 10 milyar dolara geriledi. Kripto para piyasasının toplam hacmi 30 milyar dolar artarak 1 trilyon 980 milyar dolar olarak kayıtlara geçti.

Bu Hafta Yaşanan Kripto Para Gelişmeleri

  • İngiltere kripto paralar konusundaki hassas tavrını sürdürüyor. İngiltere Mali Davranış Otoritesi (FCA), kripto para reklamlarını geçtiğimiz üç ay içerisinde yüzlerce kez uyardı.
  • Güney Kore’de faaliyet gösteren kripto para borsalarında gerçekleşen şüpheli işlem sayılarında ciddi bir artış yaşandığı açıklandı. İlgili düzenleyici kurum tarafından yapılan açıklamaya göre bir önceki yıla göre şüpheli işlem sayısının yüzde 49 oranında arttığı belirtildi.
  • Starknet tarafından aylardır süren airdrop beklentisi karşılanmış ve Testnet katılımcılarına airdrop gönderilmişti. Binance dün STRK listelemesi yaptı ve fiyat 7.5 dolara kadar yükseldi. Ancak birçok Testnet katılımcının airdrop kazanamaması tartışmaları da beraberinde getirdi.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir