Binance MOBOX projesine yatırım yaptı!

Binance MOBOX

Binance MOBOX projesine yatırım yaptı!

ABONE OL 

Binance, Binance Labs isimli şirketi aracılığıyla kripto paralara yatırım yapmaya devam ediyor. Binance tarafından yatırım yapılan kripto paralara MOBOX‘ta dahil oldu.

Binance MOBOX Yatırımını Duyurdu!

Binance Labs yaptığı son duyuruda MOBOX isimli Metaverse projesine yatırım yaptığını açıkladı. Oyun sektöründe yeni bir adım atmak için MOBOX’a yatırım yaptıklarını ifade eden Binance Labs, bu yatırımı stratejik ortaklık olarak ifade etti. Yapılan açıklamada MOBOX projesi için ”Bir GameFi Metaverse oluşturmak için otomatikleştirilmiş optimize edilmiş DeFi verim çiftçiliği ve oyun NFT’lerini birleştiren bir çapraz platform oyun Metaverse’dir.” ifadesi kullanıldı.

Binance Labs Fonu Başkanı Bill Chin stratejik ortaklık için şu ifadeleri kullandı:

MOBOX bizim için büyük umutlar beslediğimiz bir proje. MOBOX, Binance ekosisteminin tamamıyla organik olarak işbirliği yapacak ve Binance Smart Chain (BSC) üzerinde akıllı sözleşmeler inşa edecek. Binance NFT Marketplace’teki gizemli kutuları satıyor ve MBOX’u Launchpool aracılığıyla piyasaya sürüyor. Bunların hepsi stratejik yatırımın bir parçasıydı ve yeniliği MOBOX ile oyun platformuna getirmeyi umuyoruz.

Bugün 4.69 dolar seviyelerinde seyreden MBOX, açıklamanın ardından 7.5 doları aştı.

Binance MOBOX projesine yatırım yaptı!

Binance CEO’su Bitcoin’lerini Satmıyor

Dünyanın en hacimli kripto para borsası Binance’in CEO’su Changpeng Zhao, Associated Press‘e verdiği röportajda ilk olarak 2014’te Bitcoin aldığını ve birkaç kere parça parça harcama yaptığını ifade etti. Ancak çoğunu tuttuğunu ve satmadığını ifade etti:

2014’te biraz Bitcoin aldım. Zamanla biraz harcadım ama çoğuna tutundum, satmadım. Şahsen, başka bir coin tutmuyorum… Şahsen başka bir projede, kripto parada veya kriptoda hisse sahibi değilim. Bunu kasıtlı olarak yapıyorum çünkü herhangi bir potansiyel çıkar çatışması istemiyorum.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir