Binance hacim rekoru kırdı!

 Binance hacim rekoru kırdı!

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından olan Binance, günlük hacim rekoru kırdı. Binance CEO’su Changpeng Zhao tarafından açıklanan verilere göre Binance, 4 Ocak tarihinde 80 milyar dolarlık günlük hacme ulaştı.

Binance Hacim Rekoru Kırdı!

Binance bilindiği gibi dünyanın en büyük kripto para borsaları arasında yer alıyor. Hacim olarak listenin ilk sırasında yer alan şirket hacim rekoru kırdı. 4 Ocak tarihinde 80 milyar dolarlık günlük hacme ulaşan Binance, Bitcoin’in fiyatlanmasıyla birlikte gelen sıcak para akışının büyük bir kısmını bünyesine çekebildi.

Binance hacim rekoru kırdı!

Binance CEO’su Changpeng Zhao spot olarak hacmin 24 milyar dolara, türev işlemlerinde ise hacmin 57 milyar dolar ulaşıldığını açıkladı. Birçok yeni yatırımcı tarafından tercih edilen borsalar arasında ilk sıralarda yer alan Binance, hacim rekoru kırarak bunu kanıtladı.

Binance’in Gözü Yükseklerde!

Binance CEO’su Changpeng Zhao, Bloomberg’e açıklamalarda bulundu. Bu açıklamalara göre şirket 2020 yılı için 1 milyar dolarlık bir kâr elde etmeyi planlıyordu. Binance hacim olarak dünyanın en büyük borsası olarak biliniyor.

Binance, geçtiğimiz yıl 570 milyon dolar kâr elde etmişti. 2020 yılı için şirketin kâr beklentisinin 800 milyon dolar ile 1 milyar dolar arasında olduğu açıklandı.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Gökhan Kaya

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir