Binance Coin (BNB) en büyük 3. kripto para oldu!

 Binance Coin (BNB) en büyük 3. kripto para oldu!

Dünyanın en büyük ve en hacimli kripto para borsalarından Binance‘in kendi kripto parası olan Binance Coin (BNB) en büyük 3. kripto para oldu. Kısa süre içerisinde fiyatı 250 doları aşan BNB tüm dikkatleri üzerine çekti.

Binance Coin (BNB) Uçuşa Geçti!

Binance kullanıcılarına sunduğu Farming için BNB tutma zorunluluğu getirdi. Farming yapmak isteyen kullanıcılar BNB satın alarak bu işlemlerini gerçekleştirebiliyorlar. Özellikle Farming‘in bu kadar popüler hale gelmesiyle birlikte BNB fiyatı da uçuşa geçti.

276 dolara kadar yükselen BNB, tüm zamanların rekorunu da kırdı. Son 24 saate 11 milyar dolarlık işlem hacmine sahip olan BNB totalde 39.6 milyar dolarlık market değerine sahip. Binance Coin şu an bu değerlerle birlikte en büyük 3. kripto para koltuğunda yer alıyor.

BNB şu an 256 dolar seviyelerinden alıcı buluyor.

Binance Coin (BNB) Uçuşa Geçti!

Binance 14. Kez BNB Yakma İşlemini Gerçekleştirdi

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından olan Binance büyük bir token yakma işlemini gerçekleştirdi. Kendi kripto parası olan BNB’den 3 milyon 619 bin 888 adet yakan Binance’in yakmış olduğu kripto paranın değeri 166 milyon dolar değerinde.

Yakma İşlemi (BURN) Nedir?

Kripto paraların fiyatları arz ve talebin kesişim noktasıyla oluşur. Burn yani yakma işleminin amacı piyasada işlem göre kripto paranın miktarını azaltarak fiyatının daha da yükselmesi hedeflenmektedir. Toplam arz miktarı azalacağı için fiyatın yukarı çıkması bekleniyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Gökhan Kaya

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir