Binance CEO’su Bitcoin yatırımından bahsetti!

Binance CEO'su Bitcoin

Binance CEO’su Bitcoin yatırımından bahsetti!

ABONE OL 

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından olan Binance’in CEO’su Changpeng Zhao‘da borsa kadar popülerliği bulunan biri. Associated Press‘e verdiği röportajda Bitcoin yatırımının detaylarından bahseden Changpeng Zhao, dikkatleri üzerine çekti.

Binance CEO’su Bitcoin’lerini Satmıyor

Dünyanın en hacimli kripto para borsası Binance’in CEO’su Changpeng Zhao, Associated Press‘e verdiği röportajda ilk olarak 2014’te Bitcoin aldığını ve birkaç kere parça parça harcama yaptığını ifade etti. Ancak çoğunu tuttuğunu ve satmadığını ifade etti:

2014’te biraz Bitcoin aldım. Zamanla biraz harcadım ama çoğuna tutundum, satmadım. Şahsen, başka bir coin tutmuyorum… Şahsen başka bir projede, kripto parada veya kriptoda hisse sahibi değilim. Bunu kasıtlı olarak yapıyorum çünkü herhangi bir potansiyel çıkar çatışması istemiyorum.

Binance CEO'su
Binance CEO’su Bitcoin yatırımından bahsetti!

Binance CEO’sundan Açıklamalar Geldi

Kripto para sektörüyle ilgili ülkeler düzenleme hamlelerini çok daha ciddi bir şekilde uygulamak istiyor. Binance de bu düzenlemeler ile ilgili adımları daha önceden atmak istiyor. Binance CEO’su Changpeng Zhao eğer ülkeler müsaade ederse bölgesel merkezler kurmayı planladığını söylemişti. Açıklamalarına ise şu cümleleri eklemişti:

”Ben bir teknoloji girişimcisiyim. Bu hamleyi düzenlenmiş bir finans kurumu olmak için yapıyoruz ve güçlü bir düzenleyici geçmişe sahip bir lider aramaya çok açığım.”

Lider değişikliğini bile düşündüğünü ifade eden Zhao‘nun bu açıklamasıyla birlikte Binance kimlik doğrulaması olmayan hesapların çekim limitlerini de 0.96 Bitcoin’e indirdi. Bu hamlede yasal düzenlemeler gelmeden önce Binance’in bu düzenlemelere açık olduğunu doğrudan ortaya koyuyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir