Binance Abu Dabi’de düzenleyici onayı aldı!

Binance Abu Dabi

Binance Abu Dabi’de düzenleyici onayı aldı!

ABONE OL 

Binance, düzenleyici kuruluşlardan bir bir onay almaya devam ediyor. Geçtiğimiz eylül ayında Yeni Zelanda‘dan onay alan Binance şimdi de Abu Dabi‘den düzenleyici onayı aldı.

Binance Abu Dabi’den Düzenleyici Onayını Aldı

Kripto para piyasasındaki çalkantılar sürerken Binance düzenleyici onayı almaya devam ediyor. Birçok ülkeye yapılan başvurular sonucunda düzenleyici onayı alan Binance, Abu Dabi Finansal Hizmetler Düzenleme Kurumu’ndan (FSRA) yaptığı başvuru sonucunda düzenleyici onayı aldı.

Binance, Abu Dabi’deki faaliyetlerini Finansal Hizmetler İzni (FSP) ile yürütecek. Bu da faaliyetlerin onaylanmış şekilde sürdürüleceği anlamına geliyor.

Binance Abu Dabi’de düzenleyici onayı aldı!

Binance Yeni Zelanda Hamlesini de Yaptı

Binance, tüm dünyadaki faaliyetlerini resmi bir şekilde sürmek için gerekli adımları atıyor. Özellikle Binance CEO’sunun girişimleriyle birlikte birçok ülkeden de onay alındı. Geçtiğimiz günlerde Dubai’den de onay alan Binance, son olarak Yeni Zelanda’dan düzenleyici onayı aldı.

Yeni Zelanda’dan alınan onay ile birlikte Binance, Finansal Hizmet Sağlayıcısı olarak faaliyetlerini resmi bir şekilde sürdürecek.

Binance Dubai’den de Onay Almayı Başardı

Binance, birçok Avrupa ülkesi dahil dünyanın her noktasındaki ülkelerin piyasa düzenleyici kuruluşlarına yaptığı başvurular sonucunda onay almaya başlamıştı. Bu onaylar sayesinde faaliyetlerini resmi olarak sürdürebilen Binance, Dubai Sanal Varlık Düzenleme Kurumu‘na (VARA) yaptığı başvuruda onay aldı.

Binance, bu onayla birlikte Minimum Uygulanabilir Ürün (MVP) lisansı almış oldu. Bu da dijital varlık sunma faaliyetini resmi bir şekilde sürdürebileceği anlamına geliyor.

Binance CEO’su Changpeng Zhao, geçtiğimiz temmuz ayında Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati ile de bir videokonferans görüşmesi yapmıştı.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir