BAT Binance Smart Chain’e dahil oldu!

 BAT Binance Smart Chain’e dahil oldu!

Brave tarafından geliştirilen Basic Attention Token (BAT), Binance tarafından geliştirilen ve kullanılan Blockchain ağı Binance Smart Chain‘e dahil oldu. Brave tarafından yapılan açıklama ile duyurulan ortaklık BAT fiyatını olumlu etkiledi.

BAT Binance Smart Chain İş Birliği!

Brave tarafından geliştirilen Basic Attention Token (BAT), Wrapped BAT (WBAT) ismiyle Binance Smart Chain‘e entegre edildi. Bu sayede BAT isimli kripto para Binance Smart Chain ağında işlem görebilecek. Wrapped sistemi daha öncede benzer örneklerle karşımıza çıkmıştı.

Bir internet tarayıcısı olan Brave, kullanıcılarına arama motoru kullandıkça BAT hediye ediyordu. Binance Smart Chain’e geçiş işe birlikte Brave de sistemine BSC‘yi ekledi. Kullanıcılar dilerlerse BAT isimli kripto paralarını Binance Smart Chain kullanarak transfer edebilecekler. Brave tarayıcısı dünya üzerinde 25 milyon aylık kullanıcıya sahip.

BAT Binance Smart Chain’e dahil oldu!

Yapılan iş birliği ile ilgili taraflardan şu açıklamalar geldi:

Brave CEO’su Brendan Eich:

”BAT ve Brave platformunu kriptonun ana akım modellerinden biri haline getirmek için çalışıyoruz. Bu adımla birlikte DeFi pazarına kullanıcı dostu bir sistem entegre ettik.”

Binance Smart Chain Yöneticisi Xiaoguang Zhang:

”Brave tarayıcısı ve Binance Smart Chain arasındaki bu stratejik ortaklık ile birlikte kripto kullanıcılarına BSC ve diğer blok zincirlerindeki DeFi ve dApps’lere erişimini sorunsuz hale getireceğiz. Bu adım benimsenmeye büyük bir katkı sağlayacaktır.”

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir