• 4 Haziran 2020

Avustralya’da 5G protesto edildi!

 Avustralya’da 5G protesto edildi!

Avustralya’da yüzlerce insan 5G protesto etmek için Melbourne‘de toplandı. 5G teknolojisinin Korona virüsüne sebep olduğu iddia eden grup Bill Gates‘in de tutuklanmasını istedi.

5G Protesto Edildi

Dünyaya yayılan hala etkisi devam eden Korona virüsünün 5G sebebiyle ortaya çıktığını ve yayılmaya devam ettiği sürekli tartışılıyor. 5G teknolojisinin insanların sağlıklarını olumsuz etkilediğini ve bu virüsün yayılmasına sebep olduğunu iddia eden grup için Avustralya Sağlık Bakanı hayal kırıklığı yaşadığını dile getirdi.

5G Protesto Edildi

5G’nin Korona virüsünün yayılması için hiçbir kanıt olmadığını ve insanların böyle bir şeye inanmalarının üzücü olduğunu dile getirdi. Sadece Avustralya’da da değil dünyanın birçok yerinde 5G teknolojisi protesto ediliyor ve baz istasyonlarına zarar veriliyor.

5G’nin Korona Virüsü İle Hiçbir İlişkisi Bulunmamaktadır

İnsanlar bu gibi küresel olumsuzluklar içerisinde komplo teorilerine inanmaya daha meyillidirler. İddia edildiği gibi 5G’nin Korona virüsü ile hiçbir ilgisi bulunmamaktadır. Ayrıca dünyada 5G teknolojisinin henüz bulunmadığı yerlerde de Korona virüsünün var olduğu biliniyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Yaşam kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir