Arsenal token Binance’de listelenecek mi?

Arsenal token Binance

Arsenal token Binance’de listelenecek mi?

ABONE OL 

Socios ile Arsenal iş birliği sonucunda üretilen ve ön satışı düzenlenen Arsenal token geçtiğimiz haftalarda Paribu ve MEXC borsalarında listelenmişti. Yatırımcıların asıl beklentisi ise Binance olarak biliniyor. Peki Arsenal token Binance’de listelenecek mi?

Arsenal Token Binance’de Listelenecek mi?

Arsenal taraftar token’ı AFC token, ilk olarak Chiliz.net borsasında ardından da Paribu ve MEXC borsalarından listelenmişti. Fiyat olarak 4.5 ile 5 dolar arasında seyreden Arsenal token da asıl hedef Binance. Yatırımcıların da sık sık dile getirdiği Arsenal token Binance’de listelenecek mi? soruları sosyal medyaya da sık sık dile getiriliyor.

Arsenal token listeleme tarihi
Arsenal token Binance’de listelenecek mi?

Konu ile ilgili henüz taraflardan bir açıklama gelmedi. Bu da şimdilik böyle bir listelemenin olmadığını gösteriyor. Ancak CITY token yatırımcıların Binance listeleme beklentisi gerçekleşmiş ve fiyatta ciddi bir artış yaşanmıştı. Aynı beklenti Arsenal token yatırımcılarında da bulunuyor.

Arsenal token’ın listeli olduğu Chiliz.net adresine üye olabilirsiniz. Üye olmak için TIKLAYIN. Aynı zamanda MEXC borsasında da listeli olan Arsenal token’ı satın almak için MEXC borsasına üye olabilirsiniz. Üye olmak için TIKLAYIN.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir