DeFi piyasa değeri 104 milyar doları aştı

DeFi piyasa değeri

DeFi piyasa değeri 104 milyar doları aştı

ABONE OL 

DeFi projeleri kendi değerlerini korumaya devam ediyor. Bitcoin‘in gerilemesiyle birlikte gerileyen kripto para piyasasının aksine DeFi projelerindeki kilitli varlıkların büyüklüğü 104 milyar dolar seviyelerine ulaştı.

DeFi Piyasa Değeri Artışını Sürdürüyor

Kripto para piyasası her ne kadar gerileme yaşasa da DeFi projeleri yükselişini sürdürüyor. DeFi token’larındaki kilitli varlıkların toplam miktarı 104.22 milyar dolara ulaştı.

DeFi piyasa değeri – DeFiPulse adresinden alınmıştır

Ancak DeFiPulse tarafından paylaşılan veriler dışında Coingecko adresinde de DeFi verileri yer alıyor. Bu iki internet sitesindeki verilerde birbirleriyle örtüşmüyor. Coingecko verilerine göre DeFi token’larındaki kilitli varlıkların büyüklüğü 201.5 milyar dolar seviyelerindeyken DeFiPulse verilerine göre kilitli varlıkların büyüklüğü 104.22 milyar dolar olarak olduğu görünüyor.

DeFiPulse verilerine göre en yüksek hacme sahip olan token’ların Maker, Curve Finance, Aave, InstaDApp ve Compound olduğu görülüyor. 19 Kasım tarihinde DeFi hakkında hazırladığımız haberde piyasa değeri 96 milyar doları aşmıştı.

DeFiPulse adresinden alınmıştır

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir