Apple’dan bir ilk! İşte yeni mağaza

Apple'dan bir ilk

Apple’dan bir ilk! İşte yeni mağaza

ABONE OL 

Apple şirketi Çin’in korona virüsü sayesinde dünya çapında ünlü olan kenti Wuhan’da bir mağaza açtı ve bu mağaza ile bir ilke de imza attı.

Apple’dan Bir İlk

“Apple Mağazamızı Hubei Eyaletinde açmaktan daha heyecanlı olamazdık. Bu perakende mağazası Çin’e ilk kez yeni tasarım ögeleri getiriyor ve müşterilere fikirleri keşfetmeleri, Apple ürünleri hakkında daha fazla bilgi edinmeleri veya mağazadan çevrim içi sipariş almayı kolaylaştırmaları için daha fazla yol sunuyor.”

Açıklanan bilgilere göre şirketin Wuhan perakende mağazası ile müşterilerin şirketin üyeleri ile direkt bağlantı kurmasına ve yeni fikirler üretilmesine yarayacak.

Yeni mağaza ile müşteriler Apple’ın etkinliklerine katılabilecek, fotoğrafçılık, video, müzik, tasarım ve sanat gibi alanlarda kurslara katılabilecek.

Apple’dan bir ilk! İşte yeni mağaza

Teknoloji Devinden Artırılmış Gerçeklik Müjdesi!

Bloomberg’in haberine göre şirket yöneticileri kısa süre önce AR kulaklığı şirket yönetim kuruluna sundu ve ürünün piyasaya sürülmeye yakın olduğu iddia edildi.

Bilindiği üzere Apple’ın asıl büyük hedefi AR gözlükler (Glasses) ve bu ürün için tüm imkanlar seferber edilmiş durumda ancak şirket, teknolojiye ilk adım olarak kulaklığı tanıtması bekleniyor.

Bloomberg, teknoloji devinin kulaklıkta kullanılacak temel iPhone uygulamalarının artırılmış gerçeklik sürümlerinin yanı sıra “sürükleyici içerik akışı ve sanal toplantılar düzenleme gibi görevleri yerine getirecek” yeni uygulamalar üzerinde çalıştığını söyledi. Kulaklığın çıkışının telefonlardan ve tabletlerden daha yüksek bir fiyatla yapılması bekleniyor. Ürünün çıkış fiyatı için 1000 doların çok üstünde bir miktar düşünülüyor.

Şirketin kulaklığı 2023 yılında bir tüketici lansmanının ana ürünü olarak göstermeyi düşündüğü ancak duyurusunu daha önce (muhtemelen 2022 sonu) yapması bekleniyor. Ayrıca şirketin AR/VR başlığını 6 Haziran’da düzenlenecek olan WWDC açılış konuşmasında duyurabileceğine dair bazı spekülasyonlar var.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir