Apple, yeni iPhone SE modeli duyurmayacak!

yeni iPhone SE

Apple, yeni iPhone SE modeli duyurmayacak!

ABONE OL 

Apple‘ın ara model olarak satışa sunduğu ve 3 defa karşımıza çıkan iPhone SE modelinin yenisi bir süredir bekleniyordu. Ancak gelen sızıntılara göre Apple bir daha SE modeli üretmeyecek.

Yeni iPhone SE İptal Edildi

Apple hakkındaki sızıntılarıyla isminden sıklıkla söz ettiren Ming-Chi Kuo, Apple’ın iPhone SE serisini bitirdiğini iddia etti. Qualcomm’dan ilk olarak iPhone SE 4 için çip siparişi veren Apple daha sonra bu kararından vazgeçti.

Ming-Chi Kuo’ya göre Apple, iPhone 15 ve iPhone 16 serisine yoğunlaşı. Bu sebepten dolayı iPhone SE 4 modelini duyurmayacak. Yeni iPhone SE modelinin duyurulmayacağına ilişkin en ciddi açıklamanın da yapılmasıyla birlikte sızıntıların da gerçeği yansıtmadığı görülmüş oldu.

Apple, yeni iPhone SE modeli duyurmayacak!

Apple Pencil Devrim Yapacak

Apple aldığı son patentle birlikte Apple Pencil kullanarak herhangi bir eşya, obje vb. gibi gerçek ürünlerin renklerini iPad’e aktarma imkanı veriyor. Bu sayede renk kodu bulmak için çeşitli yollara başvurmak gerekmeyecek.

Apple’ın bu patentteki ürünü ne zaman kullanıma sunacağı henüz bilinmiyor ancak bu teknoloji sayesinde özellikle grafikerler büyük ölçüde rahata kavuşmuş olacak.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir