Samsung Galaxy S23 serisi tanıtım tarihi resmen paylaşıldı!

Galaxy S23 serisi tanıtım tarihi

Samsung Galaxy S23 serisi tanıtım tarihi resmen paylaşıldı!

ABONE OL 

Samsung’un en yeni amiral gemisi olacak olan Galaxy S23 serisinin tanıtım tarihi Samsung Colombia tarafından paylaşıldı.

Samsung Galaxy S23 Serisi Tanıtım Tarihi Duyuruldu

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, Galaxy S23 serisi ile kullanıcıların karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Serinin ne zaman duyurulacağı merak edilirken Samsung Colombia tarafından yapılan açıklamaya göre 1 Şubat tarihinde Galaxy Unpacked etkinliği düzenlenecek.

Düzenlenecek olan Galaxy Unpacked isimli etkinlikte Galaxy S23 serisi duyurulacak. Samsung Colombia internet sitesinde paylaşılan bu görselle birlikte merakla beklenen tarihte netleşmiş oldu.

Samsung Galaxy S23 serisi tanıtım tarihi resmen paylaşıldı!

Paylaşılan görseldeki üçlü kamera dizilimi dikkatleri çekiyor. Seride yer alacak kamera dizilimi bu afişle birlikte net bir şekilde karşımıza çıkmış oldu.

Galaxy S23 Serisi Sızıntılarına Yenisi Eklendi

Teknoloji editörü Ahmed Qwaider, Twitter hesabından yaptığı paylaşım ile Galaxy S23 serisinin depolama kapasitesi hakkında bir sızıntıda bulundu. Bu sızıntıya göre serinin en düşük depolama kapasitesi 256 GB olacak.

Bu da yüksek depolama kapasitesi için ekstra ücret ödeyen kullanıcılar için sevindirici bir gelişme oldu. Bu sızıntının yanı sıra Galaxy S23 ve Galaxy S23 Plus modellerinin minimum 8 GB RAM kapasitesi ile kutusundan çıkacağı, Galaxy S23 Ultra modelinin ise 12 GB RAM kapasitesiyle kutusundan iddia edildi.

Galaxy S23 Serisi Pil Kapasiteleri Göründü

Samsung Galaxy S23 serisi pil kapasitesiyle bir kez daha karşımıza çıktı. Daha önce diğer sızıntılarla birçok detayını öğrendiğimiz Galaxy S23 serisinin şimdi de pil kapasitelerini öğrendik. IceUniverse tarafından paylaşılan sızıntıya göre pil kapasiteleri şöyle olacak:

  • Galaxy S23: 3.900 mAh
  • Galaxy S23 Plus: 4.700 mAh
  • Galaxy S23 Ultra: 5.000 mAh

Galaxy S23 modelinin 25W, Galaxy S23 Plus ve Galaxy S23 Ultra modelinin ise 45W hızlı şarj desteği sunması bekleniyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir