Apple Watch Pro dev ekranıyla karşımıza çıkacak

Apple Watch Pro

Apple Watch Pro dev ekranıyla karşımıza çıkacak

ABONE OL 

Apple’ın yarın düzenleceği Apple Event isimli etkinliğiyle karşımıza çıkacak ürünlerden olan Apple Watch Pro hakkında yeni detay ortaya çıktı. Bu detaya göre Apple Watch dev bir ekranla karşımıza çıkacak.

Apple Watch Pro Devasa Boyutuyla Karşımıza Çıkacak

Akıllı saat pazarının lideri olan Apple, yarın Apple Watch Pro modelini duyuracak. Watch Pro modeli hakkında bugüne kadar birçok sızıntı ortaya çıkmıştı. Fakat bugün ortaya çıkan sızıntı ile Apple Watch Pro’nun ekran boyutu gözler önüne seriliyor.

Sonny Dickson tarafından paylaşılan tweet’e göre Apple Watch Pro, 49 mm gibi daha önce kullanılmayan büyük bir ekran boyutuyla karşımıza çıkacak. 38mm ile başlayan Apple Watch serisinin en büyük üyesi olacak olan Watch Pro merakla bekleniyor.

Apple Watch Pro dev ekranıyla karşımıza çıkacak

İşte Apple Watch Pro Fiyatı!

Apple ile ilgili paylaştığı analizler ve sızıntılarla başarısını kanıtlayan Mark Gurman, Watch Pro modeli hakkında yeni sızıntılar paylaştı. Apple Watch Pro modeli fiyatından bahseden Gurman, 900 – 999 dolar arası bir fiyatla karşımıza çıkmasını beklediğini söyledi. Gurman, fiyatı belirtirken fiyatın iPhone 13 Pro fiyatına yakın olacağı detayını da paylaştı.

Pro modelinin spor bir tasarımla karşımıza çıkması bekleniyor. Watch Pro‘nun bu yıl duyurulacak olan Apple Watch 8 ve yenilenecek olan Apple Watch SE ile birlikte satışa sunulması bekleniyor.

Apple Watch 8 Ateş Ölçecek!

Teknoloji yazarı Mark Gurman, özellikle Apple ürünleri hakkında paylaştığı bilgilerle ve sızıntılarıyla başarısını kanıtlamış isimler arasında yer alıyor. Gurman, son yazısında Apple Watch 8 hakkında dikkat çekici bir iddia ortaya attı.

Bu yazısında Apple testlerinden başarıyla geçmesi halinde Apple Watch 8 ateş ölçme özelliğini barındıracağını açıkladı:

Bu yılki Apple Watch’ta bazı yeni sağlık izleme özellikleri bekleyebilirsiniz. Nisan ayında Apple’ın dahili testler sırasında yeteneğin toplandığını varsayarak, Watch 8 modeline vücut sıcaklığı algılamayı eklemeyi hedeflediğini bildirmiştim. Artık bu özelliğin hem standart Apple Watch Series 8 hem de ekstrem spor sporcularını hedefleyen yeni, sağlam bir sürüm için geçerli olduğuna inanıyorum.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir