Anonymous, Elon Musk’ı açıkça tehdit etti!

Anonymous, Elon Musk

Anonymous, Elon Musk’ı açıkça tehdit etti!

ABONE OL 

Dünyaca ünlü hacker grubu Anonymous, kripto para piyasasına yönelik açıklamalarla piyasayı manipüle eden Elon Musk hakkında bir açıklama yayınladı. Daha çok açıkça bir tehdit olan bu açıklama, sosyal medyanın gündemi haline geldi.

Anonymous, Elon Musk’ı Tehdit Etti!

Hacker grubu Anonymous, Elon Musk’ı tehdit etti. Sık sık yaptığı açıklamalar ile kripto para piyasasını manipüle eden Musk, başta Bitcoin ve Dogecoin olmak üzere birçok kripto paranın fiyatına doğrudan etki edebiliyor. Bu sebepten dolayı kripto para yatırımcıları tarafından tepkilere maruz kalan Elon Musk için Anonymous tarafından yapılan açıklama:

”Twitter’da paylaştığın gönderilerin yorumlarında görüldüğü üzere, kripto para piyasasıyla oynadığın oyunlar milyonlarca hayatı mahvetti. Milyonlarca yatırımcı hayatlarını düzeltmek için kripto para gelirlerine umut bağlamıştı. Çalınmış Güney Afrika topraklarında, ırksal pozitif ayrımcılığa uğradığın zümrüt madenlerinin ortasında doğduğun ve dünyadaki çalışan kesiminin çektiği sıkıntılar hakkında en ufak fikrin olmadığı için bu, senin asla anlayamayacağın bir şey. Ortamın en akıllısı olduğunu sanabilirsin, ama şimdi kendine denk bir rakip buldun. Biz Anonymous’uz. Biz bir orduyuz. Bizi bekleyin.”

Anonymous, Elon Musk’ı açıkça tehdit etti!

Elon Musk Bitcoin Madencileri Görüşmüştü

Elon Musk, geçtiğimiz günlerde Bitcoin madencileri ile ilgili açıklamalarda bulunmuş ve yüksek enerji harcamaları sebebiyle sürdürülebilir olmadığını vurgulamıştı. Ardından Çin Halk Cumhuriyeti Başkan Yardımcısı yaptığı açıklama ile Çin’deki Bitcoin madencilerine yaptırım uygulamak istediklerini belirtmişti. Her iki olayda Bitcoin fiyatının düşüşe geçmesine sebep olmuştu.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir