AirPods 3 hakkında tüm bilinenler!

 AirPods 3 hakkında tüm bilinenler!

Apple‘ın bu yıl içerisinde duyuracağı iddia edilen yeni nesil kablosuz kulaklık modeli AirPods 3 hakkında bugüne kadar ortaya çıkan tüm detaylar bir arada.

AirPods 3 tasarım olarak AirPods Pro‘ya benzeyecek ancak birkaç ufak farklılıkla duyurulması bekleniyor. 1. ve 2. nesil AirPods tasarımına benzer ancak AirPods Pro gibi kısa bir tasarıma sahip olması bekleniyor.

Özellik olarak diğer AirPods’larla büyük benzerlik göstermesi bekleniyor. Aktif Gürültü Engelleme moduna sahip olması beklenmiyor. Kulaklığın gücünü alacağı çip ve pil performansı konusunda iyileştirmeler yapılarak karşımıza çıkması bekleniyor.

AirPods 3‘ün mart ayında kablosuz şarj destekli modelinin 199 dolar (1.475 TL + vergiler) fiyat etiketiyle karşımıza çıkması bekleniyor. Normal kablolu şarj edilebilir versiyonunun ise biraz daha ucuz olması bekleniyor.

Apple AirPods Pro Lite mı Geliyor?

Güney Kore merkezli TheLec haberine göre Apple, ANC (Aktif Gürültü Engelleme) modu bulunmayan bir Apple AirPods Pro modeli duyurabilir. Silikonlu tasarımıyla 1. ve 2. nesil AirPods modellerinden ayrılan AirPods Pro, serinin diğer üyelerinde bulunmayan Aktif Gürültü Engelleme modunu barındırıyor.

AirPods Pro gibi H1 işlemcisinden gücünü alması beklenen AirPods Pro Lite modeli Pro modelinden yüzde 20 daha ucuz olarak karşımıza çıkabilir. Sızıntı AirPods Pro Lite modelinin H1 işlemcileri için Güney Koreli bir tedarikçi ile anlaşma yapılmasıyla ortaya çıkmıştı.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Gökhan Kaya

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir