Motorola Edge S kamera dizilimi doğrulandı

 Motorola Edge S kamera dizilimi doğrulandı

Telefon piyasası akıllı telefonlara doğru yönelirken bir hayli geride kalan Motorola, Lenovo çatısında akıllı telefon üretimi yapıyor. Edge serisine yeni bir model üretecek olan Motorola kamera dizilimini onayladı. Motorola Edge S modeli dörtlü kamera yerleşimiyle karşımıza çıkacak.

Motorola Edge S Muhtemel Detayları

Edge S isimli bir amiral gemisi modeli duyuracak olan Motorola, Snapdragon 870 ile akıllı telefonuna güç verecek. Snapdragon 870 işlemci modeli ile Snapdragon 865++ olarak düşünülebilir.

6.7 inç ekrana ve 105 Hz ekran yenileme hızına sahip olması beklenen Edge S modelinin 12 GB RAM ve 256 GB depolama kapasitesiyle karşımıza çıkması bekleniyor. İşletim sistemi olarak ise Android 11‘in yerleşik olarak gelmesi bekleniyor.

Motorola Edge S

TechnoAnkit1 isimli Twitter kullanıcısı tarafından tasarımı sızdırılan akıllı telefonunun dörtlü kamera yerleşimi ile onaylanmış oldu. Akıllı telefon kamera detayları ise şimdilik bilinmiyor.

Ayrıca paylaşılan görselden de anlaşılacağı gibi iki farklı renk tasarımıyla duyurulması beklenen akıllı telefonun başka renk seçeneklerinin olup olmadığı ise bilinmiyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Gökhan Kaya

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir