Vivo S7T özellikleri sızdırıldı

 Vivo S7T özellikleri sızdırıldı

4 Kasım tarihinde S7e 5G modelini duyuran Vivo, yakında 5G destekli S7T modeliyle karşımıza olacak. Yaptığı sızıntılarla isminden söz ettiren Digital Chat Station tarafından ortaya atılan sızıntılar bize akıllı telefona dair tüm detayları veriyor.

Vivo S7T Muhtemel Özellikleri

6.44 inç Full HD+ AMOLED ekrana sahip olması beklenen akıllı telefon gücünü MediaTek Dimensity 820‘den alacak. 33W hızlı şarj destekli 4.000 mAh bataryasıyla karşımıza çıkması beklenen akıllı telefon 44 megapiksel ana, 8 megapiksel ultra geniş açı kamerasının oluşturacağı ikili ön kameraya sahip olacak.

Vivo S7T

Arka kısmında ise 64 megapiksel ana kamera, 8 megapiksel ultra geniş açı kamerası ve 2 megaapiksel derinlik kamerasının oluşturacağı üçlü kamera yerleşimi ile kullanıcıların karşısına çıkması bekleniyor. 8 GB RAM ve 128 GB, 256 GB depolama kapasitesi seçeneklerini kullanıcılarına sunacak olan Vivo, işletim sistemi olarak Android 11 kullanacak.

Vivo S7e 5G Tanıtılmıştı

6.44 inç Full HD+ AMOLED ekrana ve üzerinde 32 megapiksel ön kameraya sahip olan akıllı telefon gücünü MediaTek Dimensity 720‘den alıyor. 8 GB RAM ve 128 GB depolama kapasitesine sahip olarak kutusunda çıkıyor. Vivo S7e 5G, işletim sistemi olarak ise Android 10 ile karşımıza çıkıyor.

Arka kısmında 64 megapiksel ana kamera, 8 megapiksel ultra geniş açı kamerası, 2 megapiksel derinlik kamerasının oluşturduğu üçlü kamera yerleşimi ile kullanıcıların karşısına çıkıyor. Vivo S7e 5G, 33W hızlı şarj destekli 4.100 mAh bataryası ile kutusundan çıkacak.

Bluetooth 5.0, bağlantıyla desteklenen akıllı telefon 3.5 mm kulaklık girişini de bünyesinde barındırıyor. USB-C portuyla modern bir model olduğunu gösteriyor. Fiyatı açıklanmayan akıllı telefon 11 Kasım tarihinde satışa sunulacak.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Gökhan Kaya

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir