ABD’li milyarder: Bitcoin’e hep sadık kalacağım

ABD'li milyarder Bitcoin

ABD’li milyarder: Bitcoin’e hep sadık kalacağım

ABONE OL 

ABD’li milyarder Paul Tudor Jones, yaptığı açıklamada Bitcoin‘e her zaman sadık kalacağını ifade etti.

ABD’li Milyarder Bitcoin Açıklaması Yaptı

Lider kripto para birimi Bitcoin, özellikle ABD’li milyarderler tarafından ilgiyle takip ediliyor. Bu milyarderler arasında yer alan Paul Tudor Jones, Bitcoin hakkındaki fikirlerini açıkladı.

Jones, yaptığı açıklamada Bitcoin için her zaman bir bütçesi olduğunu belirterek Bitcoin’i bir portföy çeşitlendirmesi olarak kullandığını ifade etti:

Başından beri her zaman ona (Bitcoin’e) küçük bir pay ayırmak istediğimi söyledim çünkü bu harika olay. İnsanların arzı ayarlayamadığı tek şey bu. Bu yüzden buna bağlı kalıyorum; Her zaman buna sadık kalacağım. Bu sadece portföyümdeki küçük bir çeşitlendirme.

ABD’li Genç Yatırımcılar Kripto Parayı Çare Görüyor

Bank of America‘nın yaptığı son araştırmada ABD’li 2142 yaş arasındaki yatırımcıların kripto paralara büyük ilgi gösterdiği detayı dikkatleri çekmişti. Geleneksel yatırım yöntemlerine ile para kazanmayı imkansız gören bu yaş aralığının yüzde 75‘i kripto paralara yatırım yapmayı planlıyor.

Bu raporla birlikte kripto para birimlerinin ABD bazında değerlendirildiğinde bile ciddi bir yatırımcıya sahip olduğu ve yeni yatırımcılara sahip olacağı anlaşılıyor. Daha önce de ABD’de benzer araştırmalar yapılmış ve özellikle genç yatırımcıların diğer yatırım araçlarındansa kripto paralara ilgi gösterdiği ortaya çıkmıştı.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir