ABD’li milyarder Bitcoin pişmanlığını açıkladı!

ABD'li milyarder Bitcoin

ABD’li milyarder Bitcoin pişmanlığını açıkladı!

ABONE OL 

ABD’li milyarder David Rubenstein, Bitcoin konusundaki pişmanlığını açıkladı. Yaptığı açıklamada Bitcoin’i 100 dolarken almadığına pişman olduğunu belirtti.

ABD’li Milyarder Bitcoin Açıklaması Yaptı

Forbes 2023 verisine göre 3.3 milyar dolarlık servete sahip olan ABD’li milyarder David Rubenstein, Bitcoin konusundaki fikirlerini açıkladı. Yaptığı açıklamada Bitcoin’in 100 dolar olduğu dönemlerde satın almadığı için pişman olduğunu ifade eden Rubenstein, insanların o dönemde Bitcoin ile dalga geçtiğini ifade etti.

Rubenstein, Bitcoin’in 100 dolar olduğu dönemlerde Michale Novogratz’ın yatırım yaptığını da belirtti. Kripto paralarla ilgili de fikirlerini belirten Rubenstein, kripto paraların regüle edilerek hayatımızda kalacağını açıkladı.

ABD’li Milyarder Paul Tudor Jones Bitcoin Açıklaması Yaptı

Lider kripto para birimi Bitcoin, özellikle ABD’li milyarderler tarafından ilgiyle takip ediliyor. Bu milyarderler arasında yer alan Paul Tudor Jones, Bitcoin hakkındaki fikirlerini açıklamıştı.

Jones, yaptığı açıklamada Bitcoin için her zaman bir bütçesi olduğunu belirterek Bitcoin’i bir portföy çeşitlendirmesi olarak kullandığını ifade etmişti:

Başından beri her zaman ona (Bitcoin’e) küçük bir pay ayırmak istediğimi söyledim çünkü bu harika olay. İnsanların arzı ayarlayamadığı tek şey bu. Bu yüzden buna bağlı kalıyorum; Her zaman buna sadık kalacağım. Bu sadece portföyümdeki küçük bir çeşitlendirme.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir