Aptos Microsoft ortaklığı duyuruldu! APT fiyatı uçtu

Aptos Microsoft

Aptos Microsoft ortaklığı duyuruldu! APT fiyatı uçtu

ABONE OL 

APT isimli kripto parasıyla bildiğimiz Aptos, dün yaptığı açıklama ile Microsoft ortaklığını duyurdu. Duyurunun ardından Aptos fiyatı 6.60 dolardan 8 dolara kadar yükseldi.

Aptos Microsoft Ortaklığı

Aptos (APT), kilit açılım tarihinden önce Microsoft ortaklığını duyurdu. Bu ortaklık sayesinde 6.60 dolar seviyelerinden 8 dolara yükselen APT, ardından 7.25 dolar seviyelerine geriledi.

Bilindiği gibi yakında 33 milyon dolar değerinde APT kilidi açılacak ve dolaşımdaki arza eklenecek. Bunun da fiyata olumsuz etki etmesi bekleniyordu. Ortaklığın da kilit açılımından önce açıklanmasının fiyatı korumak için yapıldığı iddia ediliyor.

Aptos 8 Bin Dolar Airdrop Dağıtmıştı

Aptos, Solana katili olarak lanse edilerek piyasaya giriş yapmış ve APT token fiyatı 1 dolardan 100 dolar seviyelerine kadar yükselmişti.

Haber yazıldığı sıralarda APT token, 11.67 dolar seviyelerinden alınıp satılıyor. Listeleme ile birlikte Aptos testnet sürecine katılan yatırımcılara 150 – 300 adet arasında APT token dağıtılmıştı. Yatırımcılar bu sayede 1.500 dolar ile 8 bin dolar arasında bir airdrop geliri elde etme imkanı sağlamıştı.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir