ABD’li düzenleyiciden Bitcoin hakkında sevindiren açıklama!

 ABD’li düzenleyiciden Bitcoin hakkında sevindiren açıklama!

Amerika Birleşik Devletleri Para Birimi Kontrolör Ofisi Başkanı Brian Brooks yaptığı açıklama ile Bitcoin ve kripto para yatırımcılarını bir hayli sevindirdi. Kripto para yatırımcıları ABD ve dünyanın diğer büyük devletleri tarafından sert düzenlemeler gelmesinden çekiniyordu.

Bitcoin Hakkında Sevindiren Açıklama!

Amerika Birleşik Devletleri’nden gelen açıklama Bitcoin’in engellenmesi fikirlerini geride bıraktı. CNBC açıklamasında Brian Brooks, Bitcoin’in engellenmesinin söz konusu olmadığını ve Bitcoin’in finansal sisteme entegre edilmesi için çalıştıklarını ifade etti.

Bitcoin Hakkında Sevindiren Açıklama!

Kripto paraların art niyetle kullanılmasının önüne geçilmesi için gereken çalışma yapıldığı gibi kripto paraların geliştirilmesine yönelikte çalışmaların sürdüğünü belirtti. Brian Brooks tarafından yapılan açıklamalar:

”Trump’ın görev süresi bitene kadar kriptoyla ilgili birçok iyi haber duyacağınızı düşünüyorum. Bunların bazıları Blockchain ağları ile bağlanan bankalar, bazıları ise bu varlıkların yapısına daha fazla açıklık getirilmesi ile ilgili olacak. Kimse Bitcoin’i yasaklamayacak. Kimse bu aktarım teknolojilerinin bazılarını yasaklamayacak.”

Çin Devlet Medyası: Bitcoin’e değil Blockchain’e Odaklanın

Çin Halk Cumhuriyeti‘nin Bitcoin‘e olan bakış açıcı kripto para yatırımcıları tarafından az çok bilinse de günden güne Çin‘in bakış açısının olumsuza döndüğünü açıkça ortaya koyuyor. Yapılan son açıklama ile Çin Halk Cumhuriyeti vatandaşlarının Bitcoin’e değil Blockchain odaklanmaları gerektiği belirtildi.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir