ABCC borsası yeniden kalkınıyor!

 ABCC borsası yeniden kalkınıyor!

Singapur menşeili kripto para borsası geçtiğimiz yılın haziran ayında Calvin Ng tarafından satın alınmıştı. Bu işlemin ardından sessizliğini koruyan borsa bugün yaptığı açıklama ile yeniden kalkınma kararı aldı.

ABCC Borsası Dönüyor!

Bir dönemin en büyük 10 kripto para borsasından biri olan ABCC şu sıralar sessizliğini korusa da büyük hareketler peşinde. Yapılan açıklama göre ABCC, 20 milyon dolar bütçeyle yeniden kalkınma kararı aldı. Kullanıcılarına güvenli bir deneyim sunmayı vaat eden borsanın CEO’su Alan Li şu açıklamayı yaptı:

”Kripto yatırım sahnesi şu anda çok heyecan verici. Asya’daki kurumlar, Kanada ilk Bitcoin ETF’sini onayladıktan sonra Bitcoin’e daha da fazla ilgi gösteriyor ve Singapur’un da aynı şekilde izleyebileceği genel bir duygu var. Bununla birlikte, bilgisayar korsanlarının ve dolandırıcılıkların önlenmesi, kurumlar için en önemli endişe kaynağı olmaya devam etmektedir. Bu nedenle kurumlar muaf tutulan bir borsada ticaret yapma eğiliminde. ABCC’de teknoloji temel dayanağımız ve iyi inşa edilmiş teknoloji altyapımızdan yararlanmaya ve bunları mevcut endüstri standardının ötesinde inşa etmeye odaklandık. Singapur yönetmeliğiyle uyumlu daha geniş bir kitleyi kolaylaştırmak için ürünlerimizin ve çözümlerimizin uygun olmasını sağlamak bizim görevimiz.”

ABCC borsası yeniden kalkınıyor!

ABCC sahibi Calvin Ng ise şu açıklamayı yaptı:

“Bu sektörde artan tedbirler bizi cesaretlendiriyor. Dünya çapında bir finans merkezi haline gelmek için ekonominin benzeri görülmemiş şekillerde geliştiğini gördükçe Singapur’un bölgeye liderlik etmeye devam etmesini sağlamak için uyumluluğun güçlendirilmesi önemlidir. Topluluk gelişim planlarımızın bir parçası olarak yatırımcı tabanımızı daha iyi korumak için iç süreçlerimizi geliştirdik. ABCC, ekosisteme katkıda bulunmak ve sektörün düzenleyici çerçevesini iyileştirmede aktif bir rol oynamak için üzerimize düşeni yapmaya çalışıyor.” 

Calvin Ng‘nin Rio DeFi, Binance’de listelenen Mantra Dao ve Lepricon projelerinin eş kurucusu bunun yanında Labs başkanı olduğunu da belirtmek gerekiyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir