DJ 3Lau albümünü NFT’ye dönüştürdü!

 DJ 3Lau albümünü NFT’ye dönüştürdü!

Amerikalı müzik yapımcısı ve DJ 3Lau, son albümünü NFT‘ye dönüştürdü. Son albümünü NFT aracılığıyla tokenize eden 3Lau, müzik ve kripto para sektörlerini birbirine entegre olmasını sağlıyor.

DJ 3Lau NFT Açıklaması Yaptı

Müzik yapımcısı ve DJ 3Lau, kendisiyle yapılan röportajda albümünü NFT’ye dönüştürme süreci hakkında detaylar verdi. 2017 yılında yapılan kripto para ICO (ön satış) işlemleri ile NFT arasındaki farkı belirten 3Lau, NFT’nin kısa vadede spekülasyona sebep olabileceğini ancak uzun vadede bir yenilik olacağını ifade etti.

11 milyon dolar karşılığında NFT’ye dönüştürülen albüm dikkatleri üzerine çekti. 3Lau’ya göre ICO’da insanlar fikirleri satın alıp değerlenmesini bekliyordu. NFT’de ise insanlar, kendilerine duygu veren şeyleri satın alıyorlar.

NFT örneği

NFT Trendi Sürüyor: Beeple NFT’si Satıldı

Beeple tarafından 5.000 gün boyunca yapılan resimler birleştirilerek bir NFT hazırlandı ve açık arttırmalı bir şekilde satışa sunuldu. YouTube kanalımızda sizler için hazırladığımız ‘NFT nedir? Neden Bu Kadar Pahalı?‘ videomuzda Beeple tarafından oluşturulan bu NFT’den bahsetmiştik. Video hazırlanırken en yüksek 3.5 milyon dolarlık bir teklif alan NFT,toplamda 69.3 milyon dolara satıldı.

NFT Nedir?

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir