ABCC borsası satıldı

 ABCC borsası satıldı

Singapur menşeili kripto para borsası ABCC satıldı. AsiaOne isimli kaynağın haberine göre ABCC borsası Calvin Ng tarafından satın alındı. 2018 yılının en büyük 5 kripto para borsası arasında yer alan ABCC‘nin ne kadar ücret ödenerek alındığı ise henüz bilinmiyor.

ABCC kurucusu Calvin Cheng‘den açıklanmayan bir miktar karşılığında satın alınan kripto para borsasının yakın zamanda büyük bir çıkış yakalayabilecek bir potansiyele sahip olduğu belirtildi.

ABCC Borsası Hakkında Detaylar

Singapur menşeili kripto para borsası 2018’in sonlarında en büyük 5 kripto para borsası arasında yer alıyordu. Zirve döneminde günlük 35 milyon dolar işlem hacmine sahip olan ABCC, yeni bir yapılanmayla kullanıcılarının karşında olacak.

Gerçekleşen satın alma işlemi sonrasında ‘Topluluk Odaklı‘ bir kripto para borsası haline gelmesi hedefleniyor. ABCC’nin Singapur Devleti’nden almaya çalıştığı PSA lisansı sonrasında kripto para borsasının yeniden kalkınması için 20 milyon dolar yatırım yapılacağı da belirtildi.

ABCC borsası özellikle Singapur, Rusya ve Vietnam gibi gelişen kripto para pazarlarında faaliyet göstermeyi hedefliyor.

ABCC kurucusu ve eski sahibi Calvin Cheng tarafından şu açıklamalar yapıldı:

“Alıcı cömert bir teklifte bulundu ve kenara çekilmemin doğru zamanının geldiğini hissettim. Blockchain teknolojisinde derin deneyime sahip Bay Ng’nin doğru kişi olacağını düşündük. Bununla birlikte, doğru lisanslarla ABCC’nin yeniden en iyi kripto borsalarından biri olmak için güçlü bir konumda olduğunu düşünüyorum. Bu yeni yatırımcı grubu ABCC’yi kripto para piyasasında baskın bir oyuncu haline getirebileceği için bu ABCC için sadece bir başlangıç.”

Calvin Ng Kimdir?

Calving Ng, dünya çapında çeşitli Blockchain ve teknoloji şirketlerine yatırım yapan 200 milyon dolarlık bir Blockchain fonunu (PLUTUS VC) yönetiyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir