800 milyon USDT basıldı!

 800 milyon USDT basıldı!

Kripto para piyasasının sabit fiyatlı kripto paralarından olan Tether (USDT) hareketleri dikkatleri yeniden üzerine çekti. TSİ 20:00’da 800 milyon USDT basıldı. Yatırımcılar bu paranın nasıl kullanacağını merak etmeye başladı.

Tether Yeniden Devrede! 800 milyon USDT Basıldı

Tether, USDT basmaya devam ediyor. Son olarak bugün akşam saatlerinde 800 milyon USDT basıldı. Kripto para yatırımcıları tarafından dikkat çeken işlem, bu paranın nereye yöneleceği sorularını beraberinde getirdi.

Whale Alert tarafından paylaşılan işlemler iki parça halinde gerçekleşti. Son 24 saatte 119 milyar dolarlık USDT hacmi oluşmuş durumda.

Ne Anlama Geliyor?

Bitcoin fiyatının giderek artması sebebiyle yeni yatırımcılar kripto para piyasasına yönelmeye başladı. Yeni yatırımcıların kripto para piyasasına girer girmez sabit fiyatlı olması sebebiyle USDT’ye yönelmesi dolaşımdaki arzın yetmemesine sebep oluyor. Tether ise USDT basarak bu eksikliğin yaşanmasını önlüyor. Ayrıca Bitcoin’in yükselişi satış yapmak isteyen yatırımcıları harekete geçirdiği için yine aynı şekilde USDT arzının yetersiz kalma durumu ortaya çıkıyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Gökhan Kaya

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir