Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri fragmanı Superbowl’da yayınlandı

Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri fragmanı Superbowl'da yayınlandı

Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri fragmanı Superbowl’da yayınlandı

ABONE OL 

Amazon şirketinin video akış platformu Prime Video tarafından hazırlanan ve bu yılın Eylül ayında çıkış yapacak olan Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri fragmanı dün geceki Superbowl organizasyonunda yayınlandı.

Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri Fragmanı Superbowl’da Yayınlandı

“Bu sonbaharda yeni bir efsane başlıyor. Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri, sadece @PrimeVideo’da 2 Eylül 2022’de”

Resmi Twitter hesabından yapılan açıklama bu şekilde, fragmana da yukarıdaki tweetten ulaşabilirsiniz. Genel olarak tepkilere bakıldığında Yüzüklerin Efendisi serisinden çok Hobbit serisinin dizisi yapılmış gibi bir algı oluşsa da serinin sevenleri olarak diziyi de heyecanla beklemekteyiz.

2 Eylül 2022 tarihinde yayınlanacağı açıklanan dizinin yeni bir çağ açacağı düşünülüyor. YouTube videosunda Güç Yüzükleri ile Orta Dünya’ya Yolculuk kelimeleriyle tanıtılan diziyle birlikte Orta Dünya tarihinde efsaneleşen İkinci Çağ’ın kahramanlık hikayeleri ekrana gelecek.

J.R.R. Tolkien‘ın yaratıcılığında izlediğimiz The Lord of the Rings ve The Hobbit filmlerindeki olaylardan binlerce yıl önce geçecek olan dizi, izleyicileri büyük güçlerin kurulduğu, krallıkların zafere yükseldiği ve yıkıldığı, beklenmedik kahramanların ortaya çıktığı bir çağa götürecek.

Hobbit ve Yüzüklerin Efendisi Hakları Açık Arttırmaya Çıkıyor

J.R.R Tolkien tarafından yaratılan Orta Dünya‘nın efsaneleri Yüzüklerin Efendisi ve Hobbit serisinin hakları dışında The Silmarillion ve Bitmemiş Öyküler‘in haklarını da içeren paket, açık arttırmaya çıkacak. Toplamda 2 milyar doları bulması beklenen satışın en büyük adaylarından birini yakın zamanda yayınlanacak olan Yüzüklerin Efendisi dizisinin yapımcı şirketi Amazon olduğu düşünülüyor.

Amazon şirketinin Prime Video video akış platformunda yayınlanacak olan Yüzüklerin Efendisi dizisinin ardından bu gelişmeyle birlikte eğer Orta Dünya eserlerini daha sık göreceğimizi düşünüyoruz.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Yaşam kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.