YouTube’da 4 canlı yayını birlikte izleyebileceksiniz!

YouTube'da 4 canlı yayını birlikte izleyebileceksiniz!

YouTube’da 4 canlı yayını birlikte izleyebileceksiniz!

ABONE OL 

Youtube platformunun televizyon uygulaması olan YouTube TV’de mozaik görünüm arayüzü ile aynı anda 4 canlı yayın izleme imkanı sunulacak.

YouTube’da 4 Canlı Yayını Birlikte İzleyebileceksiniz

Akıllı televizyonlarda artık internet üzerinden YouTube, Netflix gibi uygulamalar üzerinden içerik izlemek iyice yaygınlaştı. Popüler video akış platformu da yeni bir güncelleme ile arayüze yaptığı küçük dokunuşlarla daha kullanışlı hale geldi. Öyle ki artık akıllı televizyonlarda bulunan uygulama sayesinde 4 farklı canlı yayını birlikte izlemek mümkün olacak.

Short özelliği ile ilgili güncellemeler yaparak daha çok kullanılmasını sağlayan şirket, Podcast için ayrı bir sayfa kurdu, şirket şimdi de uygulamayı televizyonda kullanan kullanıcılar için yeni özellikler geliştirmeye hazırlanıyor. Şirketin müzik uygulaması YT Music’in de televizyonlarda daha kullanışlı bir hale gelmesi için hazırlıklar sürüyor.

Keşfet’te Podcast sayfası

YouTube Podcastler Sayfası Yayınlandı!

Şirket Shorts özelliğini sürekli olarak geliştirip hem TikTok hem de Instagram Reels ile olan rekabeti ileri taşımıştı. Ayrıca Short içerik üreticilerine teşvik primi dağıtacağını açıklamasının ardından şirket, nihayet Podcast yayınları için de adım attı.

Apple Music ve Spotify gibi platformlarla mücadele içerisine girmeye hazırlanan şirket, test aşamasındaki Podcastler sayfasını Amerika Birleşik Devletleri’nde yayınladı.

Çatı şirket Alphabet’in elinde hali hazırda Google Podcastler isimli bir platform bulunuyordu, şirketin Google Podcastler platformunu video ve müzik platformuna taşıyacağı söyleniyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Sosyal medya hesaplarımıza BURADAN ulaşabilir ve hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir