YouTube kullanıcılarına kötü haber! Reklam sayısı yükseldi

YouTube kullanıcılarına kötü haber

YouTube kullanıcılarına kötü haber! Reklam sayısı yükseldi

ABONE OL 

YouTube reklam stratejisini değiştirdi ve Premium olmayan kullanıcıları belki de video izlemekten soğutacak yeni bir karar aldı.

YouTube Kullanıcılarına Kötü Haber!

Şirketin yeni reklam politikasında reklamları atlayamayacaksınız ve videodan önce toplamda 30 saniyelik 5 reklam gösterecek. Reklamların gösterim süresi 6 saniyeden oluşacak. Daha uzun reklamlar gelme ihtimali de var ancak şu anda 30 saniyeyi geçmeyeceği belirtildi.

Atılan tweet’te de göründüğü gibi şirket, sessiz bir şekilde 2 yerine 5 reklamı test etmeye başladı.

YouTube’da 4 Canlı Yayını Birlikte İzleyebileceksiniz

Akıllı televizyonlarda artık internet üzerinden YouTube, Netflix gibi uygulamalar üzerinden içerik izlemek iyice yaygınlaştı. Popüler video akış platformu da yeni bir güncelleme ile arayüze yaptığı küçük dokunuşlarla daha kullanışlı hale geldi. Öyle ki artık akıllı televizyonlarda bulunan uygulama sayesinde 4 farklı canlı yayını birlikte izlemek mümkün olacak.

Short özelliği ile ilgili güncellemeler yaparak daha çok kullanılmasını sağlayan şirket, Podcast için ayrı bir sayfa kurdu, şirket şimdi de uygulamayı televizyonda kullanan kullanıcılar için yeni özellikler geliştirmeye hazırlanıyor. Şirketin müzik uygulaması YT Music’in de televizyonlarda daha kullanışlı bir hale gelmesi için hazırlıklar sürüyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir